Re: Re: Re: odpoveď Luxovi

Lux | 25.06.2018

Julko, je tvoj problém nerozoznania Pravdy od lží a máš to aj adekvátne x-krát vysvetlené...
Nemienim sa tu s tebou hrať na "dôkazy", lebo s tebou je to zdá sa podľa toho, čo tu neustále predvádzaš, úplne zbytočné...☺

Ad)...Takže sa trocha spamataj, ty do rozhodnutia Boha, čo a prečo robí nevidíš. Alebo si namýšlaš,že vidíš a vieš, prečo Boh robí to a ono.. ?
Nebuď smiešny, Lux..."

Evidentne nič nechápeš, čo nie je môj problém, ale tvoj... vo Vesmíre je všetko príčinne-dôsledkovo podmienené.
"Boh nehrá kocky!"

Ad) ...Ano, bol. Ján evanjelista, apoštol Ježiša..

A ten Ján niečo napísal?? A niečo sa aj dochovalo a je niekde uverejnené? To je pre mňa veľká novina...☺
Som zvedavý, ako to zase obkecáš..

Ad) ...Čo zasa blúzniš. V NZ je dosť informácií o Petrovi ,jeho správaní a aj iných apoštoloch...

A NZ je čo? Etalón pravdy? Stovky krát prepisovaný? A so stovkami nezrovnalostí, protirečení a hrubých chýb, čo si každý normálny človek môže nájsť aj v dnešnom texte, nehľadiac keby sa dostal k analýzam rôznych Biblii po svete, ktoré sa v mnohých veciach líšia a ešte viac si protirečia? To chceš brať ako písmo "sväté"?
Takže blúznenia aDiota na pokračovanie, Július..
Ale ty nie si až taký tupý idiot, aby si mal tak skreslené chápanie a logické uvažovanie. Či?
A to ber ako vecné konštatovanie a nie ako útok v osobnej rovine, ako si si už zvykol označovať nepohodlné informácie, keď sa nejako psychologicky prezentuješ s istými deviáciami..

Ad) Lux, zas len keci, útoky, osobná rovina, z tvojej strany. Pochop, že mňa tvoj sektársky znalecký posudok mojej osoby nezaujíma...

Keď mám pravdu povedať, tak ani mňa nezaujíma tvoj úzko sektársky kaleidoskopický zombie názor pseudokresťana, lebo ty skutočným kresťanom (aspoň tým, ktorí to myslia dobre a úprimne) len škodíš! Na ostatné môžem povedať, že ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva ... a ovce si potom choď zavracať do "správneho" košiara inam a tu potom neoxiduj a neredukuj, ale radšej edukuj...☺

A ešte si nám nenapísal, z akého dôvodu tu neustále prezentuješ svoje zvrátené pohľady na svet, plné elementárnych chýb, nelogických konštrukcií, zvráteností a pod.??
Tak čakám..

Ad) ...Isteže. Keď niekto napíše pravdu a má relevantné argumenty , tak hneď nálepka a dehonestácia. Lux, takto sa to nerobí, daj dokazy, daj argumenty, daj zdroje a vyvráť, čo on napísal. ale to je ťažšie,však ? Ľahšie je dehonestovať oponenta a jeho názory, ako dokázať, či má pravdu, alebo nie ?

Tých argumentov tu už bolo daných požehnane, ty však všetko ako správny zvrátený pseudokresťan pinponguješ do absurdna, k relevantným veciam sa zásadne nevyjadruješ, manipuluješ, vyberáš si len to, čo sa ti hodí atď.

A keď niekto napíše pravdu...☺
Chceš byť silou mocou u ostatných, lepšie "vidiacich" a chápajúcich, ako je to medzi nebom (tam kde nie je Boh a teda správne by malo byť NeBesá = tak kde niet besa = nie je tam zvrátený egregor s besnou algoritmikou, ako napr. judaistický, či ten pseudokresťanský) a Zemou neustále na smiech?
Pravda je len JEDNA a navyše úzko spätá s príslušným dejinným okamihom a výkladov "pravdy" sú tisíce..

Ty a Forever ste však vzdialení na tisíce svetelných rokov od pravdy...a už som ti vyššie písal, že keď si zavírený/zamínovaný svojim kultom, ktorý vyznávaš, tak si v zásade amorálny (aDiotos) a tak Zhora jednoducho Roz-líšenie Pravdy a lží k tebe nepríde = Boh ti ho neposkytne, až sa "nevymáčaš" vo svojej "pravde" a prídu upozornenia v rôznych formách, aby si mal čas sa ako človek nájsť a spamätať, ak si už ovšem nevyčerpáš Božie dopustenie..

Pokús sa to aspoň správne pochopiť, keď už nič viac asi nemožno od teba očakávať..

Přidat nový příspěvek