Re: Re: Re: Re: Re: Fico

Cico Ciciak | 22.06.2018

Klasika - samé hlúposti, lži a podsúvania z tvojej strany.

> Tvoj nick je na prvý pohľad pejoratívny a z tvojej činnosti tu na portáli ťa krásne vystihuje - energetický parazitizmus, ciciaš z ľudí energiu.

Už som ti písal vyššie, že vôbec nevieš, čo môj nick znamená a prečo som si ho vybral.
Ja ho ako pejoratívny vôbec nechápem, a tom mne osobne stačí.
Druhýkrát nehodnoť môj nick ako taký chudák, ale moje konkrétne argumenty.

> Chceš od ľudí argumenty, prečo Fico klame, keď je vo videu, kde prehlasuje, že do 2010 bude dialnica do Košíc, tak ti to nestačí a začneš ho zase obhajovať, to je už diagnóza.

Fico v tom videu neklamal, ale sľuboval a potom vysvetľoval, prečo sľub nevyšiel.
Skoro na každého politika ide vytvoriť podobné video.

> Problém je v tom, že ľudia žijú na Slovensku, kde bol Fico 10 rokov predseda vlády, tak asi za to môže najviac on, aké poriadky si vo vláde spraví, či ani s tým klasicky nesúhlasíš?

Nechápanie reálnej politiky a ignorácia vtedajších pomerov vo svete a na Slovensku.

http://cicociciak.blogspot.sk/2017/02/jak-funguje-realna-politika-z-netu.html

A znovu sa ťa pýtam, prečo si nespomenul aj tretiu možnosť ohľadne prístupu k Ficovi a ľudí si tu bohorovne s cieľom ich pošpiniť, zaradil iba do prvej alebo druhej kategórie.
Toto bolo podstatou mojej prvej reakcie na teba, ak si to nepochopil.
Lenže ty najskôr len zámerne odvádzaš pozornosť ľudí od merita veci ako taký špinavec.

Přidat nový příspěvek