Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 22.06.2018

Člověk, který vidí a umí chápat smysl textu, vidí, že jsem napsal něc úplně jiného, než mi podsouváš.

Jestli myslíš lidský typ psychiky, je třeba napsat lidský typ psychiky, jinak nerozumět řeči tvého kmene.

> Tvrdíš naprostý blábol, že

pouze tvůj názor, že je to naprostý blábol, který si nijak nedokázal, stejně jako všechno v tom příspěvku, pokud to zrovna není přímo manipulace a lež, jako například:

> Nie je to nič iné ako manipulácia z tvojej strany a podsúvanie polygamie

z toho co jsem napsal je zřejmé, že polygamii považuju za krizové opatření, které za určitých podmínek může fungovat (lidský typ psychiky u všech zúčastněných, tedy u mužů i žen). To, že by se ten výrok týkal jen mužů, je produkt tvého blouznění.

Máš také nějaký zvláštní zvyk vždy když mě cituješ něco vytrhnout z kontextu a zásadně nenapsat odkud, aby se nikdo nemohl podívat, o co se vlastně jednalo. Tedy: http://www.vodaksb.eu/diskuse/ksb-a-dvtr/comment-page-4/#comment-138606

Máš strach? Pročpak neuvádíš odkud vytrháváš z kontextu pro podporu svých manipulačních konstrukcí? Protože, kdo si tu diskusi přečte, uvidí že celkový smysl je úplně jiný, než ty tvoje výmysly.

To, že pro člověka je ideálem monogamní vztah, je i můj názor který jsem vícekrát napsal, na rozdíl od tebe jen nejsem fanatik, takže chápu, že v určitých krizových situacích může polygamie řešit společenské problémy, které jsou jinak těžko řešitelné nebo vůbec neřešitelné.
Jinak, polygamie byla mezi Slovany běžná, je dnes praxí u sibiřských Starověrců, kteří dodržují původní křesťanskou přednikonovskou víru, takže opakovat mantru "islamizacééé" při zmínce o polygamii je také projev nesprávné práce psychiky.

Přidat nový příspěvek