Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

Hox | 22.06.2018

Opět nereagování na podstatu, v tom příspěvku na který jsem reagoval není o maďarsku ani slovo. Napsal jsi:

"Fico sa potom rozčuľuje, že mimovládky, ktoré štát platí aj z našich daní tu robia majdan."

Z čehož plyne že máš za to, že Fico financuje mimovládky (nebo má možnost to financování zastavit a nedělá to) a pak se rozčiluje, že je financuje.
To znamená, nemáš ponětí o reálné politice a například o tom, že vláda a její kroky jsou výsledkem aktuálního rozložení jednotlivých klanů a konkrétní lidé jsou jen vývěsky klanů, a mají velmi malý prostor k manévrování a vlastní iniciativě.

Konstrukt "Ficova vláda" a "Ficova strana" je asi tak stejně smysluplný jako konstrukt "Putinova vláda", kdy ve skutečnosti ve vládě jsou liberálové a zástupci klanů, kteří mají za cíl likvidaci Ruska a realizaci vůle státních elit USA, u nichž jsou na krmení, a jen díky tomu že na ně je dostatek kompromatu, jsou ovladatelní, takže je v určité míře může Putin usměrňovat a realizovat vnitřní politiku ve prospěch Ruska.

Viz příklad se zvýšením důchodového věku v Rusku (plán genocidy ruského národa), se kterým přišla "Putinova" vláda a ze kterého musela díky tlaku veřejnosti zdola a Putina shora zase rychle vycouvat.

Fico může reálně jen tolik, kolik mu chápání národa a tlak zdola umožní. Otázka. Pokud je zdola tlak na jeho odstranění a absentuje chápání toho, co dělá, může něco méně nebo více prospěšného, v porovnání se situací kdy by byl i "zdola" tlak na "jeho" vládu atd., nikoliv proti němu?

Přidat nový příspěvek