Re: Re: Re: Re: Re: .

Július | 22.06.2018

Hox, to by si ani nebol ty, keby si to neprekrúcal....

"Korupce a klientelismus je všude, zastávat názor že je za to přímo odpovědný Putin / Fico atd. a že kdyby chtěl, tak korupce a klientelizmus není, může jen člověk, který nevnímá realitu."

Znova manipuluješ. Pretože ja som nereagoval na toto, čo si napísal, ale na to,že rozdiel medzi Slovenskom a Maďarskom nie je v tom,že by v oboch krajinách nebola korupcia a ostatné neduhy liberalizmu, ale v tom,že Orbán na rozdiel od Slovenska,aspoň svojou vládou a maďarským štátnym rozpočtom nefinancuje soros nadácie, ako sa to deje na Slovensku, takže je v tomto o level lepší ako naša vláda...
Ty si to všetko, však manipulačne prekrútil, pretože som napísal len pravdu...
Rovnako je od Fica schozofrenické sa sťažovať na majdan proti nemu, keď jeho vláda tie soros mimovládky priamo finanncuje z rozpočtu a jeho strana odmietla schváliť zákon o preukazovaní fiancovania mimovládok a ich správneho označenia...

Gazprom je štátyn podnik.... Vieš, hox je to taká poplopravda, typická manipulácia z tvoje strany, pretože celý podnik vobec nie je v rukách ruského štátu...Len nejaký necelých 52 %.
Takže majitelia ostatných akcií nemajú problém v Rusku, aby si finacovali zo ziskov Gazpromu svoje liberálne organizácie...
Takže nevnímaš realitu ty.

https://www.statista.com/statistics/273267/shareholder-structure-of-gazprom/

Gazprom nie je pod 100 % vlastníctvom ruského štátu, zatiaľ čo ruský štátny rozpočet oficiálne kontroluje ruská vláda...

Přidat nový příspěvek