Re: Re: Re: Re: Fico

Paulo | 22.06.2018

Milý Cico Ciciak ( teraz si uvedomujem, že "milý" a "Cico Ciciak" vôbec dokopy nejde :D )
Tvoj nick je na prvý pohľad pejoratívny a z tvojej činnosti tu na portáli ťa krásne vystihuje - energetický parazitizmus, ciciaš z ľudí energiu. Veď nech každý posúdi, do koho si sa na tomto portáli za tvoju slávnu činnosť ešte chrapunsky nenavážal.

Takže už som trol, "lentak", "sergio" a nick "Paľo" bol obsadený už dávno, to ako môžeš mať takú skvelú intuíciu a analytiku :) Podľa mňa si nejaký vyhorený taxikár alebo kamionista a určite som sa trafil lepšie ako ty :D

Chceš od ľudí argumenty, prečo Fico klame, keď je vo videu, kde prehlasuje, že do 2010 bude dialnica do Košíc, tak ti to nestačí a začneš ho zase obhajovať, to je už diagnóza.
Problém je v tom, že ľudia žijú na Slovensku, kde bol Fico 10 rokov predseda vlády, tak asi za to môže najviac on, aké poriadky si vo vláde spraví, či ani s tým klasicky nesúhlasíš?

PS - ďalšie argumenty nemá zmysel s tebou rozoberať, pretože keby sa chceš normálne baviť, tak hneď na ten môj prvý koment zareaguješ úplne inak a nie siedmimi komentami, kde hladáš ako nemám pravdu a aký som trol, s tebou je kvôli tomuto debata z princípu nemožná.

PS 2 - určite máš veľa kamarátov ;)

Přidat nový příspěvek