Re: Re: Re: Fico

Cico Ciciak | 22.06.2018

> Každého druhého označuješ za trolla a plateného agenta, prípadne voliča Kotlebu.

> Ty si proste klasický obhajovač Fica, on je "za všetko dobré proti všetkému zlému" a podľa tvojich komentov už je jasne vidieť, že máš v tom osobné záujmy, takže už z princípu nemôžeš byť objektívny, čo je každému okoloidúcemu jasné

> Milý Cico Ciciak (keďže slovo je kód, miera, už tvoj samotný nick je prejavom tvojej miery)

Klasika z tvojej strany.
Žiadne pádne argumenty, navyše primitívne podsúvanie, že som klasický obhajovač Fica.
Čo to je klasický obhajovač Fica?
Ako sa to prejavuje?
Pýtam sa, prečo si nenapísal o tretej možnosti a na základe čoho ma radíš do druhej?
Podlož to pádnymi argumentami.
Prečo by som mal na Fica kydať ako ty a tvrdiť o ňom, že je najlepší z najhorších?
Na základe čoho?
Ak ja som klasický obhajovač Fica, tak ty si potom klasický trol.
Skrátka, primitívne klameš.
Čo o mne môj nick vypovedá? Prezraď mi to, nech sa na tom dobre pobavím.
Určite nevieš, prečo ani na základe čoho, som si zvolil takýto fajný slovenský nick, ktorý je mi srdcu blízky (hoci dnes už začínam pracovať pod iným - originálnejším).
A čo vypovedá o človekovi taliansky vypadajúci nick?
Že nemá rád Slovensko, alebo že je debil? :D
Nabudúce skús na mňa už konečne zareagovať, ale nezabudni použiť aj nejaké argumenty, dobre?

Z toho článku nič nevyplýva.
Iba to, že ho napísal nejaký chytrák, čo sa tvári, že je nad vecou.
A ak si týpek, ktorý v minulosti písal na HS pod nickom "lentak", ktorého komenty sa podobajú tvojim, tak ten bol klasický tupý obhajovač Kotlebu.

Na záver by som ti poradil, aby si nepoužíval nick "Paľo", lebo ten je tu už dávno obsadený - určite zostaň pri "paulo", "sergio" alebo "lentak", lebo to znie tak hlúpo a ľahko sa mi to zapamätá. :D

Přidat nový příspěvek