Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Paľo | 19.06.2018

Dodo, dodo, ty si už z tých biblických zvratkov načisto zmagoril...-))

Občas, keď nemám čo robiť skočím aj do prasačinca a smejem sa do popuku, takže žilky mi navierajú nanajvýš v konečníku, aby som si neuprdol z tých niektorých zvráteností a debilín, čo si tam vymieňate...-)))

"Je to dobrá rada, ktorá ti može predĺžiť život, lebo keď ťa raz Ježiš bude súdiť, do smiechu ti už nebude..."

Ježiš ma bude súdiť? A nie panenka Mária, alebo Baphomet? Ty si skutočne z tých grckov z biblie načisto osprostel??? A ešte sa s tým chváliš...ako posadnutý Solfernus...

"Entity tvojho kalibru si nezaslúžia,aby som sa s nimi dlhšie špinil...
O tvoje bahno, čo produkuješ nestojím."

Tak, tak, choď si smradiť do svojho prasačinca a nemusíš sa so mnou "špiniť" a aj svoje zaprdené, čierne a sektárske bahienko si tam preberaj do alehuja. -)))

Koľko vymletých a tupých dodov ešte pobehuje po tomto svete, "Ježiš" si musí "nehmotnú" dušu trieskať o "nohu", ako mu dokatovali jeho učenie a koľko blbečkov ešte tým zvratkom verí a propaguje ich. -)))

Pretiahni radšej starú ochechulu Maryšu (ak nie si ovšem pupuš, lebo takí biblickí sektári bývajú všelijako "odmenení" Zhora) a daj si pauzu od písania debilín a "intelektuálnych" zvratkov, lebo skutočne pôsobíš ako dogmatický debil, dodo pochábes.

Přidat nový příspěvek