Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 19.06.2018

"Nehmotný je len Boh a všetko ostatné má hmotnú podstatu."

Rozhodol kto ? Ty so starcami z KSB ? Pričom niektorí "konceptuáli, ako Jox tvrdia,že Boh je "energetické pole"...A pole je hmotné.
Takže si to poriadne najpr rozhodnite.. :-)

Človek je hmotná bytosť, ktorá má dušu stvorenú na Boží obraz. A tá duša hmotná nie je.Tým sa práve človek podobá Bohu, svojou dušou - teda jej podstatou ako je stvorená.. Je mi úplne jedno, čo si o tom myslíš a aký máš na to svoj sektársky názor.

Jasné, že ako pravý sektár popieraš Fatimské zjavenie, hoci ho videli tisícky ľudí, myslím slnečný zázrak a bolo to aj v dobových novinách...
Už vtedy to však slobodomurári popierali, rovnako ako aj ty. Ale to mi je jedno...

Paľko, ty razíš náboženstvo slobodomurárov.To učí naturalistické náboženstvo, ktoré hlása indeferentizmus a rovnako vami propagovaní názorov dodokobov, že človek sa može rovnocenne utiekať k Bohu zatiaľ čo je členom akéhokoĺvek náboženstva.
Prakticky ponúkate ľuďom cez KSB paralelné náboženstvo voči kresťanstvu, vášho boha HNR a egregory...

Mne je jedno, čo tvoja sektárska myseľ verí. Je mi jasné, že si si prisposobil svoj svetonázor tomu, čo tebe vyhovuje, aby si sa neobťažoval s Božími zákonmi desatora a s Cirkvou, ktorú založili apoštoli ježiša po jeho smrti v Jeruzaleme v 1 storočí..
Farizeji túto Cirkev nenávideli a rovnako ju nenávidíte teraz aj vy dodokobi...A preto šírite lži a bludy o tom,aké bolo prvé kresťanstvo, VP CCCP klame vo svojich dielach, ako som tu v diskusii dokázal, atď...

Na teba je škoda času reagovať...Platí na teba podobenstvo o boháčovi a Lazárovi, kde sa boháčovi jasne poukázalo na to,že jeho príbuzní neuveria v Ježiša i keby sa im zjavil...

To je tvoja vec, tvoj život. Si príliš arogantný, pyšný a primitívne sa snažíš ma urážať. Lenže mńa, Paľko, urazí len inteligent s morálkou, to tebe nehrozí, že sa ním staneš...

Takže, nemám záujem v budúcnosti na tvoje invketívy reagovať, pretože nedokážeš písať slušne a vecne...

Keď raz zomrieš, potom sa najskor presvedčíš, kto z nás dvoch má pravdu...Až sa nezmeníš,tak ťa čaká silné prekvapenie.
Nemám záujem ti už nič vysvetlovať...

Přidat nový příspěvek