Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: + a -

Oracle 911 | 17.06.2018

Pouívaš argumenty ako "remeň" lebo:
«Nedomnívejte se, že jsem přišel zrušit zákon nebo proroky.
Nepřišel jsem zrušit, nýbrž naplnit. Amen, pravím vám: Dokud
nepomine nebe a země, nepomine jediné písmenko ani jediná čárka
ze Zákona, dokud se všechno nestane.»

Matouš 5:17, 18.

A čo sú židovské zákony ktoré sa dostali z Tóry, ktorý údajne nie je rozšírená verzia SZ? Žeby tento nižšie citovaný text?
«Svému bratru nebudeš půjčovat na úrok, na žádný úrok (v kontextu – soukmenovci-židovi) ani za stříbro, ani za pokrm, ani za cokoli, co se půjčuje na úrok; cizinci (tj. nežidovi) na úrok dávej, aby ti hospodin, bůh tvůj (tj. ďábel, proto hospodin s malým h, jestliže se podíváte na podstatu lichvářského parazitismu z hlediska
svědomí) požehnal ve všem, k čemu přiložíš ruku svou na zemi, do které jdeš, abys ji ovládl» (to poslední se netýká jen starověku a země zaslíbené starověkým židům Palestiny, neboť to není převzato ze
zprávy o dešifrování jediného svitku nalezeného při vykopávkách, ale
ze současné, masově vydávané knihy, propagované všemi Církvemi a
určitou částí „inteligence“ jako jediná pravda seslaná nám údajně
Shora)» - Deuteronomium, 23:19, 20. «a budeš vládnout nad
mnohými národy, a oni nad tebou vládnout nebudou»
-
Deuteronomium, 28:12. «Potom synové cizinců (tj. následující pokolení nežidů, jejichž předci u plemene lichvářů-souvěrců upadli do vědomě nesplatitelných dluhů) budou stavět hradby tvoje (jako jsou
dnes mnohé rodiny palestinských Arabů závislé na možnosti jezdit za výdělkem do Izraele) a jejich králové ti budou k službám (na jeden z nevydařených komplimentů na svou adresu: „Vy jste král židů“, odpověděl jeden z Rothschildů: „Já jsem žid králů“); neboť ve svém rozlícení jsem tě bil, ale ve své blahosklonnosti k tobě budu
milostivý. Tvé brány budou neustále otevřené, nebudou zavírány ve
dne ani v noci, aby k tobě přicházely pronárody se svým bohatstvím
a přiváděly i své krále. Neboť pronárody a království, jež by ti nechtěly sloužit, zhynou, takové pronárody propadnou úplné zkáze.»
-
Izajáš, 60:10-12.

Inými slovami ty musíš ako kresťan akceptovať každú židovinu, trpieť ako otrok, ťahať káru ako pracovný dobytok, žiadať vykúpenie z hriechu a likvidovať každého kto postavil židom na odpor.
Ak je to podľa teba existencia vhodná Človeka, tak prosím užívaj si to ale nikoho ďalšieho do toho nenúť a nikomu nebráni aby sa toho otroctva sa zbavil...

Přidat nový příspěvek