Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 15.06.2018

"Opět stejná polívčička, mravenečku?"

Nervičky, Hox ? Už nedokážeš diskutovať vecne k téme ? :-)

V tom úryvku sa ľuďom navrhuje,aby prijali SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU a to prostredníctvom koránu...

Čiže z tohto úryvku sa dá logicky odvodiť:

a) korán obsahuje súry, ktoré po prijatí dajú ľuďom svetonázor prichádzajúci od Boha
b) prostredníctvom koránu sa uskutoční bod a)

A keďže korán je náboženská kniha, ktorá učí islam a islamský svetonázor, tak KSB starci sa snažia islamizovať ľudí tým, že tvrdia, že svetonázor od Boha získajú prostredníctvom čítanía koránu a prijatím toho,čo sa tam píše...

Uzurpujú si právo rozhodnúť, že prostredníctvom koránu sa dá získať ten pravý svetonázor od Boha.

Tým podsúvajú islam do vedomia ĺudí a jeho akceptáciu...

Svetonázor od Boha ku každému človeku sa nedá získať prostredníctvom Nového zákona ? NZ nie je bohocentrický ?
Korán je na to podĺa nich vhodnejší ?

A čo tie všetky svinstvá v koráne, tie nenávistné súry ? A rovnako majú ĺudia uveriť aj to,čo tvrdí islam o posmrtnom živote v raji u Alaha ? Aj tomu majú ľudia veriť ? Mám sem dať tie primitívne, bláznivé súry, vrátane mladých chlapcov, čo oblažia homosexuálnach moslimov v raji ? Alebo nenávistné súry z koránu určené kafírom ? Alebo to, čo tvrdí korán o ženách ? To nie je súčasťou toho správneho svetonázoru od Boha ?
Hox, nebuď smiešny...:-)

Korán neučí žiadny správny svetonázor od Boha, až sa prečíta celý v komplexnosti, aký je...Na to som neprišiel len ja, ale omnoho múdrejšie mozgy, čo korán roky študovali...

"Pokud přijetí bohocentrického světonázoru znamená podle tebe přijmout kulturu vrahů, tak je mi tě líto a držím ti palce, ať se z toho s pomocí boží dostaneš."

Akceptáciou celého koránu dotyčný človek prijme aj kultúru vrahov....

"Zatím ses ani nepokusil doložit argumenty, že se v nějakém článku manipuluje o Mohamedovi,"

Strácaš pamať, doložil som ti to v minulosti,vrátane presných citácií z daného článku na levanete..
A ,že to nepokladáš za argumenty je z tvoje strany len alibizmus.

"Co se týká toho článku, je ve skutečnosti protiislámský, což pochopí každý kdo si přečte."

Je tam vložená manipulácia na akceptáciu dobrého a morálneho Mohameda, čiže článok zavádza a klame o živote a morálke Mohameda.A to,že ty neuznávaš žiadne historické dokazy, ktoré na amorálnosť Mohameda poukazujú, tak to neznamená, že máš pravdu...

Jediný článok to nie je .. :-) rovnako KSB je plná toho, ako sa snaží omlúvať islam a vytvoriť jeho skreslený obraz o možnosti zmeny na koránický, dobry, aby sa ľudia islamu nebáli, akceptovali ho a verili, že sa raz može zmeniť k lepšiemu, čo je trójsky koń do vedomia ľudí...
vieš vobec o tom,že KSB a jej autori používajú určité a presné manipulačné techniky vypracované islamom a odovodnené v koráne a jeho súrach ?

Na zbytok tvojich invektív je škoda času reagovať..

Přidat nový příspěvek