Re: Re: Re: + a -

Hox | 15.06.2018

Zkus uvést nějaké místo v KSB, kde je něco proti křesťanství, opět se ti to nepodařilo, opět panická snaha vyhnout se diskusi o čemkoliv konkrétním.

> Napríklad to, že klame o tom, akú vieru mali prví kresťania, že neverili v Ježiša ako Boha

Tyto tvoje a další bludy ohledně toho, že KSB v něčem manipuluje, vyvrátil Lux v této brilantní diskusi, doporučuji všem přečíst i když je to delší, sem to není prostor vkládat: https://pastebin.com/CbwJAuee

Problém "diskuse" s tebou je právě v tom, že když si někdo dá tu práci a všechny tvoje bludy vyvrátí a uvede věci na pravou míru, ty jen počkáš nějakou dobu a vylezeš s tím samým, jako by žádné argumenty nikdy nezazněly. A opět tvrdíš, že jsi všechno dávno dokázal a vyargumentoval, zatímco v realitě jsi byl x-krát usvědčen z nevědomosti a šíření bludů, viz Lux výše.

KSB neobsahuje proti křesťanství žádnou manipulaci, KSB stojí na učení Ježíše (tom skutečném), není s ním v rozporu, KSB to jsou znalosti nutné pro to, aby se naplnil hlavní Ježíšův odkaz, který cenzoři v církvi neměli odvahu odstranit: Buď vůle Tvá jako v nebi, tak i na Zemi.

Tvoje milovaná církev prohlásila snahu vybudovat Království Boží už tady na Zemi úsilím samotných lidí za kacířství a herezi, a celou historii pronásleduje všechny, kdo se o to snaží. Učí, že člověk má být zticha, makat a trpět (čím více, tím lepší "křesťan"), a že "odměna" bude po smrti, a že to tak Bůh chce, aby na Zemi panovala nespravedlnost. Zvrácenost. Jedna z mnohých zvráceností, na které stojí současná církev, svou podstatou institucionalizovaná pseudokřesťanská sekta, mocenská struktura na podporu davo-"elitarizmu", egregoriální kult. Podrobnosti zde - http://leva-net.webnode.cz/products/premozeni-krestanstvi-svetovym-zakulisim-politicke-technologie-a-vysledek/

Tvoje milovaná církev popírá svou činností hlavní modlitbu křesťanství, Otče náš, a prohlásila za herezi snahu o její naplnění.

To, že Ježíš nebyl Bohočlověk není manipulace proti křesťanství ale zdravý rozum, je to poukázání na manipulace pseudokřesťanského egregoriálního kultu jménem církev.

Nejsou žádné argumenty na podporu teorie Bohočlověka, kromě tvrzení "církevních otců" (překrucovačů a cenzorů Ježíšova učení), a v Bibli není jediné místo, kde by Ježíš říkal něco podobné, ani tam není jediné místo, ze kterého by něco podobného vyplývalo. Je to výmysl, určený na znefunkčnění rozumu těch, kdo tomu uvěří, jak je vidět, sociální inženýři sloužící hierarchii Satana, kteří pseudokřesťanství navrhovali, nebyli břídilové, funguje to bohužel dobře.
Detailně je to vysvětleno a popsáno v linkovaném materiálu "Přemožení křesťanství světovým zákulisím" - kdo máš oči, viď.

Ty jsi ilustrace faktu, že pokud někoho Bůh zbaví Rozlišení a zapečetí jeho srdce, není mu pomoci. Mají oči ale nevidí, mají uši a neslyší. Hluchota k jakýmkoliv argumentům, režim "zaseklá deska".

> Pričom kresťanstvo je práve založené na tej viere, že Ježiš je Boh.

Na tomto dogmatu je založené pseudokřesťanství, nikde v Bibli není nic, co by opravňovalo podobnou absurditu tvrdit.

Pití krve Ježíše a pojídání jeho těla je jedna z nejabsurdnějších věcí, jaké si lze představit, a jistě nemá nic společného s Jeho učením ani s Božími zákony.
Když budeš mít nějaký problém a budeš potřebovat něčí odbornou pomoc, tak se tvůj problém vyřeší tím, že budeš pít jeho krev a jíst jeho tělo?

> Takéto názory a tézy KSB sú priamym útokom na podstatu kresťanstva.

Informace v KSB usvědčují pseudokřesťanskou sektu z její podstaty, ty jako člen této sekty to vnímáš pochopitelně jako útok. Bůh ale dal lidem také rozum a intelekt, a také svědomí a Své vedení, není na škodu někdy tyto Boží dary použít, nikdy není pozdě.

> Rovnako KSB manipuluje aj v tom,že určuje = razí tézu, že praví kresťania sú tí, čo odmietajú Ježiša ako Boha

Lež, nic takového v KSB není. Je tam pohled na to, co je křesťanství a co je biblický projekt pokoření světa ve jménu Boha, ale nikde tam není nějaké dělení, kdo jsou praví křesťané a kdo nikoliv, ani tam není jakékoliv odsouzení těch, kteří v dobré víře věří.

> a tí kresťania v čo neho veria sú pseudokresťania zotročení biblickým projektom a RKC...

Lež, žádné odsouzení miliardy a něco křesťanů v KSB není, ani tam není jakékoliv vyjádření na jejich adresu.

> A presne opačný meter používa na islam a korán, kde vypichuje len určité súry z koránu, ktoré sa im hodia, pričom čo sa týka SZ a NZ, tak tam vypichuje to negatívne a mínusuje

Lež. Jak vyplývá i z úryvků které jsem dal zde, KSB se přímo opírá o citace z Nového zákona a není pravda, že je uvádí v negativním smyslu. Ve skutečnosti se texty KSB opírají zhruba stejnou měrou o citace z Bible a Koránu, jednoduše proto, že v obou zdrojích je to stejné, které se navíc navzájem doplňuje. Ale to se musí člověk nezaujatě podívat a použít rozum, kterým byl Bohem nadělen.

Napsal jsi jednoduše lež. Udělej si statistiku, kolikrát KSB cituje Nový zákon negativně a kolikrát pozitivně, a pak si teprve otvírej ústa. Skončili jsem tam kde jsme začali: ukaž nějaké místo v KSB, kde je něco proti křesťanství.

Přidat nový příspěvek