Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Paľo | 14.06.2018

Pozerám, že admin to tu maže ako ďábel. -))
Jules pochábes, aj si čítal ten korán v nejakom lepšom preklade, či nebodaj v arabčine? A chronologicky?
Aj nejaké lepšie výklady a analýzy, nie tie od imámov?
Veď všetky "sväté" knihy majú množstvo výkladov a úrovní chápania, ale to ty asi ťažko, preťažko pochopíš...zato budeš stále poučovať iných...

A "svätú" bibliu si vôbec čítal?
Aj s tými miliónmi zavraždených tvojim bohom, čo tu nedávno dával niekto odkaz?
A tie svinstvá a špinavosti, ktoré sú v nej ti nevadia?
Tebe vadí len korán?

Tak si niečo prečítaj zo svojej "svätej" knihy:
http://dolezite.sk/old/Niektore_nepravdy_a_krutosti_ktore_hlasa_BIBLIA___44.html

Ďalšia "perla" biblického ducha:

"Okrem toho verejnosť nemá ani objektívne a reálne informácie, aby si vobec uvedomovala, v akom marazme sa nachádza...Preto nemože dobre pracovať s informáciami."
Hlavné, že ty tu dávaš "objektívne" informácie, keď ani nevieš ako beží svet a veríš v množstvo nelogických bludov, pochábes. Na tvojich príspevkoch je vidieť, ako ty "objektívne" pracuješ s informáciami. Proste vždy ma pochytí rehot. -)))
Ak takíto guru, ako ty, dávajú ľuďom svoje "objektívne" informácie, tak s Pánem Bohem. To už skôr tá stará bosorka, teda panenka Mária so svojimi špinavosťami na dvtr.eu, keď tam niekedy zabrúsim, je na tom občas lepšie...a v perverzitách, špinavostiach, ohováraniach sa asi cca vyrovnáte - skvelá "kresťanská" morálka... Len tak ďalej, iste tu lepšiu spoločnosť vybudujeme s takou avantgardou. -))

A ďalší výplod "vrcholného" umu "génia":

"S tým nič neurobíš...KSB šíri korán- teda islam...
Tým, že akceptuješ svetonázor z koránu, prijímaš svetonázor historicky sformovaného islamu..."

Neprečítal som tu všetko, ale koľko promile so všetkých informácii v KSB je venovaných islamu a koránu?

Svetonázor koránu - áno milé deti, treba vraždiť nepokorných a neposlušných, sekať im na čo najvyšší úrok a zotročovať a okrádať ich všade, kde sa len dá, detičky moje, musíte piť veľa omšového vínečka, alebo nejakého silnejšieho trúnku, a potom vytrieskať ženu a deti, prípadne ich ešte prizabiť, homosexualita a zoofília je fajn, veď koľkí v mojej "svätej" knihe tam súložia hore dole so všetkým čo má nejakú dieru,ale zo stromu poznania nejedz, bo by si hneď išiel do pekla, vy pitomci, musíte sa neustále modliť a kajať, lebo ste od narodenia hriešni, musíte počúvať tých "mudrcov" v ornátoch a rúchach, lebo tí vedia ako a čo, vášho boha som musel nechať zabiť, aby vykúpil vaše hriechy, môžete hrešiť ďalej, potom pár odpustkov a Zdravasov a bude vám odpustené, dobre bude až po smrti, tu ťahaj káru, trp, posluchaj svojich pánov a "duhovných" a budeš spasený...
Húúps, veď to som si pomýlil s blbliou...-)))

Takže svetonázor z koránu...a vieš vôbec aký tam je? Či len drístaš a grckáš horem dolem, ako je u teba asi zvykom?

Mal by si radšej pásť ovce Jules pochábes, ako písať svoje "objektívne" pravdy a "učené" analýzy. Krypto"kresťan"...

Lebo tým, čo nielen tu predvádzaš iba neustále potvrdzuješ, že budeš asi dosť vyšinutý ...na "správnu koľaj, ktorá vedie len do prepadliska (každý si doplní ... podľa uváženia, aby ma admin nehodil na "pohrebisko" -))).



Přidat nový příspěvek