Re: názor

Hox | 12.06.2018

Pokud někdo hledá potvrzení praxí toho, co se píše v KSB (vliv egregorů, egregoriální posedlost atd.)

Július | 06.01.2015
Brano,
uvedom si, že si na českej stránke a ešte ako hosť.Používaš také invektívy ako posledný buran a nič tu ani nepomože fakt, ako si navrhoval správny tok peňazí, alebo iné tvoje dobré myšlienky.Sám sa zhadzuješ svojím prejavom na úroveň primitíva.
O Hoxa sa nestaraj, aké informácie poskytol na tejto stránke, či sú pre niekho užitočné alebo nie. Nie si nejaklý sudca, ktorý tu rozhoduje, takže ti odporúčam sa spamätať a chovať slušne alebo stadiaľto vypadnúť.Som dosť prekvapený tým, že ti Hox nemaže tie vulgarity a invektívy..
A hlavne nezabudni, že týmto škodíš len Slovákom, že nemáš ani základy slušnej komunikácie a správania sa..

Július | 26.06.2014
Hox, dobre napísané, k technickým možnostiam, nemožeš poveriť taurusa alebo iných nickov, čo tu sú častejšie právomocou mazať príspevky v diskusií ? Urýchlilo by to čistenie diskusie a možno znechutilo trollov..

Július | 03.07.2014
Zaznobin a jeho názor treba brať vážne.O tej matrici som tiež čítal. Až jeho scenár vyjde, tak by to bolo super. Chazin, tiež píše:
"Mám za to, že se Ukrajina nakonec rozpadne, ne však tak, že z ní odejde jihovýchod, ale nacionalistická Halič.“ Právě proto, že jde o střet „pojetí moci – a takové obvykle vyhrává konstruktivnější model“.
http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/781/michail-chazin-pod-kameny-ukrajinskeho-hlavolamu

Július | 05.07.2014
Taurus,
napísal si to naozaj od srdca a logika v tom je. Je to vlastne ukážka tvrdosti a reality skutočného života, príklad:
"Putin prý obětuje menšinu za blaho většiny...Ha! Nenasákli jste náhodou propagandou o západních hodnotách, kdy jedinec je nade vše? Není vám známo, že jedině tak je společnost, v době války, schopna přežit? "
Myslím, že Putin tiež odkladom referenda, ktorý odporúčal JV nepriamo naznačil, že ich v danom čase nepripojí k Rusku ako Krym. Lenže ja chápem aj JV, pretože od začiatku, hlavne aj od Odesy bolo jasné, že tam pojde o genocídu Rusov na území JV. Najlepším riešením by bolo, keby sa vačšina národa postavili v JV na obranu proti junte. To však neurobili a z gauča vyčkávali nech to Putin urobí za nich, ten to neurobil v takej miere, ako si želali...
Neviem, ako JV dopadne, ale som si istý, že až Rusko vojensky nezasiahne, tak JV to dlhodobo nemože vydržať, tá súčasná podpora Ruska JV nebude stačiť.
Putina by som sa však neodvážil kritizovať, má na starosti nielen Rusko, ale jeho rozhodnutia sa týkajú celého sveta, pre riziko III. svetovej vojny...Jeho informačné zdroje nemáme, preto je treba od každého nicka určitá pokora vo svojom názore a kritike..

kdo by si chtěl počíst hlouběji: https://uloz.to/!57MptQUbDNzF/prispevky-julius-html

Přidat nový příspěvek