Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 26.05.2018

Viackrát som tebe aj ostatným poukazoval, kde KSB klame a ako.
Lenže nie som platený, aby som napísal mnohostránkovú knihu, kde rozoberiem každú lož v KSB, každú manipuláciu...Nemám čas a ani peniaze, aby som sa niečomu takému venoval...
Vzhľadom na to,že je KSB okrajová záležitosť u nás aj v Rusku a donedávna braná ako zakázaná extrémistická literatúra, tak sa jej zatiaľ profesionáli ani nevenujú...
Nerozoberajú dopodrobna každú ideológiu bezvýznamnej sekty...Až by sa rozšírila ako islam, tak sa nájdu odborníci, čo ju rozoberú ,tak isto ,ako je to u islamu, o živote Mohameda, atď..

KSB falšuje napríklad o kresťanstve ten fakt, že už prví kresťania uznávali Ježiša ako Boha, (KSB tvrdí opak) sú o tom historické dokazy a aj diela kresťanských autorov z tých čias dávno pre Nicejským koncilom, neplatí vobec to,že povodní kresťania neuznávali Ježiša ako Boha, ako tvrdia KSB "práce"...
Je toho spústa lži, vrátane ariánov a ďalších siekt...Spústa lži o Mohamedovi, glorifikácií koránu, atď...

KSB učí akurát tak mravnosť a morálku islamu :

Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy
organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI
OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho
prekladmi.

Kukltúra vrahov islam, náboženstvo, ktoré je z koránu, to je to, čo KSB propaguje...

Takú mravnosť nemože potrebovať žiadny slušný človek...
Svetonázor v koráne je návrat do staroveku a doby otrokárstva...

Přidat nový příspěvek