Re: Re: Re: Re: názor na trockizmus

Július | 24.05.2018

Nepísal som, že si mi zrovna teraz zmazal príspevok z minulej diskusie. Napísal som to všeobecne, že mažeš názory, ktoré chceš. Vymazal si mi spústu názorov v minulosti a rovnako presúvaš množstvo mojich názorov na pastebin a nie tak dávno aj priamo zmazal, lebo ani presun na pastebin ti nevyhovoval, predsa tam si to može ešte niekto prečítať...
Alebo chceš tvrdiť, že to nie je pravda ?

Hlavne si kroť osobnú rovinu, Hox. A nepleť si výmenu názorov s jardobom s psychologickými útokmi a podpásovkami. Napísal som mu len svoj názor ,nič viac...A nič o tom,že s tým musí súhlasiť a neoznačil som ho za kryptosatanistu, ako ty mňa.
Je zvláštne, že psychologické útoky od Oracle-ho priamo na tejto diskusii ti nevadia, aby si to kritizoval...

Napríklad tu :

Oracle 911 | 24.05.2018

V tomto texte a prakticky vo všetkých prácach VP ZSSR keď sa preberá psycho-trockizmus, tak sa automaticky spomína rola stúpencov Trockého. To je prvá vec.

Druhá vec je, že ťažko sa čítajú myšlienky diskusného partnera z internetu.

PS: Tvoja tunajšia činnosť špiní skôr teba ako nás a to bude mať v takej či onakej podobe pre teba nepríjemné následky...
Odpovědět

A to nie je 1krát, čo sa Oracle vyhráža nepríjemnými následkami. A ani 1x sa nestalo, že by si to kritizoval. Prečo asi ? Pretože Oracle správne pláva v KSB názorovom prúde = používaš iný meter a iné hodnotenie..
Takj to je, Hox, len si to priznaj...A vidí to čoraz viac ľudí..

Přidat nový příspěvek