Re: Re: Re: Re: ?

Kolko budes zit | 16.05.2018

Pan Hox, argumenty v mojich prispevkov su, v kazdom a gruntove v rozvinutii a globalne. Ale PODSTATA, preco SA rozvinula tato diskusia AZ tak, ze niektori inteligentni ludia prejavuju nevolu je v ROZLISENI. A to TU byva casto problemom. P. "L" reagoval na tuto vetu- "Jestlize se tedy nekdo v boji se "stresem" nebo v hledani pozitku vyda cestou zavislosti..." Obecne ide o popis osob, ktore pri plnom poznani sa rozhodli o samodestrukciu seba a svojho okolia, ale... Ano, p. "L" si mozno neuvedomil, ze autori mozno zrejme mali na mysli vyhradne dospele osoby ohladne "stresu" a ked aj ano, tak si to chcel vydiskutovat... Tak to vnimam ja.("pozitky"- to je jasne) Ale v Texte to nie je jednojednoznacne, a tak reagoval SPRAVNE a poukazal, ze dany problem SA tyka uz i deti- to je podstatne, a rozvinul temu. Ukazal, ze ma nieco v sebe, co TU niektorym chyba...
Ja jeho vytky vnimam PODMIENENE-"Ak Autori myslia takto, tak..." Myslim si, ze spravna reakcia by nemala byt hned odmietava, stroha, ci utocna, ci dehonestujuca, ale VYSVETLUJUCA Vzajomne, co teda presne mali Autori na mysli, pretoze predmetne tvrdenie sa da vztiahnut i na skupinu- mladeze a deti. A nakoniec je tu k tomu viac zhodnych stanovisk nielen dve... Samozrejme vzdy vyjadrujem vdaku za vsetky vedomosti, ktore umoznuju cloveku postupovat po Puti Duchovneho rozvoja. Ja myslim, ze "L" obohatil temu, pretoze i Autori i PRI dobrych umysloch nemusia vsetko spravne vyjadrit i preto, lebo slova sucasnych jazykov su zamerne nepostacujuce a tak je potrebne spolupracovat na vysvetlovani.

Přidat nový příspěvek