Re: ?

Hox | 16.05.2018

Ignorace celkového smyslu, vytrhnutí jedné věty z kontextu a rámce platnosti (text není o dětech), a nesmyslný útok.

Pokud se nepletu, autor toho příspěvku je, jak sám o sobě napsal pod jiným nickem, drogově závislý, v minulosti tvrdé drogy, nyní už "jen" pravidelně mariahuana. Neustále mění nicky a polohy, v nichž píše (jednou jako "křesťan", podruhé jako "drogový odborník" jako nyní), nicků vystřídal už asi 5-10, společné jsou vždy demagogické útoky na KSB (ta věta se netýká dětí) a určité specifika psaného projevu. Rád hraje psychologické hry s lidmi, jak sám o sobě napsal, asi ve slabší chvilce.

Co se zde tedy stalo? Narazil na větu o tom, že:

"Jestliže se tedy někdo v boji se „stresem“ nebo v hledání požitků vydá cestou závislosti na „tvrdých“ nebo „měkkých“ drogách, tak tím v podstatě prohlašuje, že rozum je mu k ničemu a překáží mu žít si, a byla by mu příjemnější existence v podobě dobře zaopatřeného dekorativního4 (ne pracovního)5 dobytka, bez vlastního rozumu, žijícího si bezstarostně a užívajícího si všeho, čeho se mu dostane na stříbrném podnose."

což v souvislosti se svojí životní zkušeností "nezkousl", a místo aby se nad řečeným zamyslel a získal možnost provést nějakou sebereflexi a pochopit, co a proč se mu stalo, obrátil emoce proti autorům.

Přidat nový příspěvek