Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ?

L | 15.05.2018

Hej? A ktoré že sú to tie zasväcovacie systémi? Všetky okrem KSB?
-Odvaha či hlúpost? Hmmm. Namyslenosť? Arogancia? Povýšenectvo?

Čo tým chcete povedať? Že inde ako v KSB to nieje? Alebo to iba inde nechcete vidieť?

Viete jednať aj bez toho aby ste sa neustále neodvolávali na KSB?
Pôsobý to prinajmenšom divne. Akoby ste ju len papagájovali bez pochopenia. Ako nejaký Kargo Kult. Niečo ako falošný kresťania ktorí iba bezmyšlienkovite točia modlitebné mlinčeky a preberajú nejaké frázi či zvyklosti. Proste iba primitívne napodobovanie vyspelejšej civilizácie.
Netvrdím že to tak je. Ale zrejme to tak veľa ľudí vníma. V rátane mňa.
Iste sa môžte odvolať na obľúbene: "podľa seba súdim teba"
Ja na tom však nevidím nič zlé. Naopak. Považujem to za zcela normálne a prirodzené.

Je to ako v písme: "Nemyslite si, že stačí povedať: sme deti Abrahámove" ...
Ani vám nestačí neustále omielať KSB = "hovoriť: sme študenti KSB."
Ale čo s vami keď vám vtĺkajú do hláv, že stačí študovať KSB a autopilot všetko zariadi (podvedomé programovanie.) ... Och áno. Mravnosť. A Kde beriete že mravnost autorov a študentov KSB je najvyššia zo všetkých?
Oni predsa svedčia sami o sebe keď hovoria: v našej práci rozpor nieje.
Vidia ho len nemravný. Čo ak sú aj oni nemravný? Predsa taký majú najviac rečí o mravnosti. Rovnako ako "kresťania" majú plné ústa Ježiša Krista.
Ale skutek jaksi utek

Osobne mi je to ale jedno.
Ak máte pravdu dobre pre vás. Ak ju nemáte tak máte nevýslovný prúser.
Mňa to trápiť nemusí. Mne je to jedno. Pre mňa má každé učenie a každá knižka rovnakú hodnotu. V niečom je každá najlepšia a v inom zase najhoršia.
Hlavné je vždy to, čo si z nej dokáže zobrať čitateľ.

Ten kto má potrebu sa neustále odvolávat na svoje učenie, si z neho berie veľké hovno a smrdí na kilometre každému, kto si nedá otupiť zmysli sladkými rečičkami.

Přidat nový příspěvek