Re: Re: Re: Re: Re: ?

Jura | 14.05.2018

Zajímavá otázka.

Pro běžné potřeby v životě např. v matematice potřebujete jít do určité úrovně .... ale samozřejmě existuje i hlubší vhled do problematiky, který je přístupný ale jen těm, kteří zvládnou ty abstrakce. A většina ty abstrakce zvládá stěží - což je ideální místo pro skrytí vědomé či nevědomé chyby. Taková chyba v matematice by byla na metodologické úrovni, protože matematika je metodologickým základem ostatních věd.

V zasvěcovacích systémech máte možnost ptát se autority při hledání chyby. V KSB dává tu možnost každému jednotlivci (dialektika).
Jsem přesvědčen (zatím bez obecně platné verifikace), že jsem takovou chybu v matematice objevil (tj. chybu na metodologické úrovni současné vědy).
Jsem přesvědčen, že mohu odůvodnit chybný názor Zaznobina a Jefimova na jednu jinou jim položenou otázku.
To vše díky dialektice.Když to dovedu já, dovede to i někdo jiný v jiné oblasti. To mě vede k závěru, že i kdyby se někdo v KSB o esoterické zasvěcování informací pokoušel, bude to neúčinné, kvůli zveřejněné metodologii.


Přidat nový příspěvek