Jak píšou komunisté z Frýdku - Místku na svých stránkách OVKSCMFM : Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři B. Obamy

Karel K. | 22.05.2018

Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři exprezidenta Baracka Husseina Obamy .

Jak píšou komunisté z Frýdku - Místku na svých stránkách OVKSCMFM : Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři B. Obamy, Obama nebyl na svatbu vůbec pozván, a velmi těžce nesl, že k oltáři vedl jeho dceru cizí típek , a ne on sám.

Ještě, že se celé frašky nedožila královna Alžběta II. která tragicky zemřela na podzim minulého roku a dodnes ji zastupuje přihrblá dvojnice. Kdyby královna žila a věděla,
že negroidní příbuzní Harryho ženy Meghan byli z etiopského kmene lidožroutů URUMO ,
a že meghanin prastrýc ne tak dávno podle dostupných archivů sežral více, jak 200 lidí včetně bělochů, nikdy by Královna tuto svatbu nedovolila, i když národ URUMO je podle Bible ten jediný národ, ze kterého mohou pocházet opravdoví – ti praví Králové světa.

Například V. Putin pochází z pokrevní linie Romanovců a také po pokrevní linii Rurika.

Proto má Putin dvojitou carskou krev Rurika i Romanova. Putin má u sebe také Eso v rukávu v podobě Dmirtije Anatoljeviče Medveděva, který má také krev Romanovců, ale je u něj ještě silnější pokrevní linie a to z gruzínského rodu Bagrationů, Arménsko – Gruzínských carů.

Přímá příbuzná Medveděva je i Velkokněžna Marie Vladimirovna Kogencoler .

V čem je síla rodu Bagrationů ??

V tom , že jejich pokrevní linie vede přímo od dcery Ježíše Krista !!

Genový fond Dcery Ježíše Krista, nejde přebít ničím a nedávno sílu pokrevní linie potvrdil i sám Papež.

Proto D.A.Medveděv i přes své kauzy a aféry stále zůstáva ve vedení státu a není na Světě žádná síla, která by mohla porušit tandem Putin – Medveděv.

Proto Putina často přirovnávají k Caru Gosudaru a Medveděva k Mikuláši II. Alexandroviči, poslednímu ruskému caru.

Velká Brittánie se ohledně svých složitých koktejlů pokrevních linií nemůže s Ruskem rovnat, a nedosahuje ruských kvalit.

V. Brittánie teprve nyní, po smrti Alžběty II. , si může svatbou Harryho s poločernoškou , dcerou Obamy z Etiopské královské pokrevní linie URUMO v souboji s Ruskem trochu polepšit.

Přes Meghan, Obamovou dceru anglický trůn získal konečně přístup ke krvi Ježíše Krista. Ježíš byl také z Etiopie z rodu URUMO.

Po takové svatbě je u Anglie velká šance, přebít kartu Medveděva a Putina.


https://www.youtube.com/watch?v=_7_NfEAsn8Y


http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

Přidat nový příspěvek