Kde volám po náboženskej vojne?

Bulík | 13.05.2018

? Ukážte mi jeden príklad Ľudo!
Nemôžem za to že ma súdite podľa seba!.

Škoda že túto svoju vetu neuplatňujete sám na seba.

Ako môžem volat po náboženskej vojne, keď hovorím že medzi náboženstvami nieje rozdiel.
Že Krista poznajú pod xy menami. V každej kultúre mu dali iné meno. To je celé. GP potom v každej kultúre jeho posolstvo prekrútil tu tak a inde onak.
Niekde reinkarnaciu ponechal ako osobity pojem, inde ju odstranil (resp. Nezaviedol). Pritom aj v biblii sa o nej neraz pise v podobenstvach.

Vy za vsetkym hladate iba zlobu, Gp a projekt zotrocenia. Nie kazdy je ako vy.
Ale ako chcete. Nech si utvori nazor kazdy sam.

Ps: naucte sa argumentovat a nie len obvinovat z demonizmu, satanizmu a snahy rozputat vojnu kazdeho kto ma iny názor alebo len nazor ktorý nechápete.
Vy chcete kresťanstvo zničiť. Ja ho chcem ocistiť. Vy tam hľadáte projekt zotrocenia. Ja tam hľadám projekt oslobodenia.
Vy chápete písmo do slovne. Ja tam ale vidím podobenstvo.
To je podstatný rozdiel.

Ak ste presvedčený o spravnosti svojho pristupu tak fajn. Ja zatiaľ vidim len to ako ta vase koncepcia rozistvava ludi a vy robite vsetko preto aby ste to pidporili. Napr represiami na vlastnom webe kde si vsetci mozme pozriet vase realne predstavi o bohu, kristovom uceni a bezpecnosti.

Stale viac ludi akorat vidi vase dvojite normi, prekrucanie, demonizovanie atd...

Ta vasa bezpecnost. Len na kazdeho utocit. Hlavne ze vy konceptuali ste neposkvrneny svätci.

Přidat nový příspěvek