K casti 2 a 3

Angelo | 18.05.2018

Neviem preco tu stale podsuvate Koran stale dokola (no dufam ze to nebude koli tomu ako sa vyjadrim dalej). V Korane je ovela viac protireceni ako v BBI (NZ). Su tam katastrofalne vyjadrenia, to ani nehovorim o dalsich knihach, ktore su sucastou ISLAMO systemu. Je to technologia, nic ine. To nie je vnuknutie. Mozno kedysi bolo, ale to plati aj o BBI, cize nie je potrebne ju zavrhovat. Vlastne JEMU nic ine ani neostava ako povedal by som v kuse SPOCHYBNOVAT( Jezisa). Tu ide hlavne o to AMON SATAN atd... stale menis meno, ale metoda je rovnaka. Cize 95-99% pravda a len trosku podvod. Treba sa vyhnut tomu 1%, inam spustu veci prezradi sam. S tym Ap. Pavlom uznavam, hodil ho cez palubu, vela ludi si to uz asi uvedomuje (ma dobru spatnu vazbu). Ale spochybnit vyhnanie z chramu to mu tu zatial nejde, a tiez predchadzajuca cast o vzkrieseni Jezisa sa nehnevajte, to je uplne pod uroven co to tu VNUKOL. Cize trochu opatrne autori, aby Vas kamos AMON nezdemoloval. Cize konkretne: Jezis to vycistil v tom chrame a tym nam chcelo byt povedane, ze sice nemame zbytocne vyvolavat osobne spori (napr. radsej nastav druhe lice, nema zmysel klast aktivny odpor v nepodstatnej situacii) ale napadne SYSTEM (peniaze-chram) a ukazuje ako sa mame spravat aj my. V takej situacii druhe lice nenastavuje. Nejedna sa o medziľudsky vztah typu si mi ukradol nieco davaj spat bo ta zabijem. KAPIS? A ako vy mozete vediet kde co bola chramova straz moje nervi.

Přidat nový příspěvek