Re: Kam to lhaní povede?

Libor Smetana | 10.05.2018

Ano, do absurdnosti dovedené lži mainstreemu vedu chápavější lidi k zamyšlení. Například o tomto webu leva-net jsem se dozvěděl poté, co přehnali na internetu pomluvy Stalina a Beriju, kterým jsem velmi dlouho sám ovlivněn propagandou z 90. let do jisté míry věřil, dokud mnou zaznamenané výmysly mainstreemu nezačali dokonce NÁSOBIT 20 milionů údajně zničených Stalinem životů. To mě popudilo a motivovalo (nejen) obě osobnosti asi před 5 lety začít hlouběji zkoumat přímo "u zdroje" ve skoro zapomenuté ruštině, následné ověření zde a už si nedám pokoj:-)) Politice jsem se "bohužel" ze zdravotních důvodů způsobených "bohužel" politikou (následky 5.priority z dětství a později už i 6. priorita zaměřená mě odstavit, protože jsem toho věděl už kolem roku 2 000 o Havlovi a dalších subjektech propojených přednostů klinik, politiků a zástupců pojišťoven a českém "smrtnictví - a "nemocnicích" a "náboženství" zvané farmaceutický průmysl mnoho a neudržel jsem hubu nevnímaje obrovské nebezpečí díky závislosti nutnosti chirurg. zákroku stř. obtížnosti) "bohužel" nevěnoval dříve. Mohu zodpovědně prohlásit, že kdybych věděl o KOB a DOTU o 15-20 let dříve, byl bych sice poškozen, ale vážněji by to neovlivnilo můj život, naopak to mohlo všechno být využito velmi pozitivně.

Přidat nový příspěvek