Re: Re: Re: ...

Jox | 12.05.2018

vďaka za názor, dovolte spýtať sa teda na nasledovné:
- pravdepodobbe poznáte 6 zovšeobecnenych priorít riadenia. Ak nie, bude odpoved ťažšia.
- ak áno, viete mi prosim uviesť pár prikladov všeobecne prospešných koncepčných úloh na vyšších prioritách, ktoré z tohto vzišli?

Lux celkom natvrdo spomenul "vyhody" 300 miliónov nedotknuteľných.
Doplním ho.Ak ste niekedy jednal na medzinárodnej pôde s Indom alebo Čiňanom viete, že pre jedných ste odpad mimo ich kastu a pre druhých nedôveryhodný cudzák, ktorého treba len viesť za nos a nenechať sa pritiahnuť do zóny dôvery.
V Číne každá kasta mala svoj systém náboženstva či viery. Každé držalo svojich v ramci predurčeného vyvoja.
Aj ten najlepší majster bojového umenia, ak bol roľník či pekár, bol budhista, nemohol sa stať generálom. Čiže bol najlepší z najlepších ale len vo svojej triede.
V kapitalizme, bohom sú peniaze a tým sa klaňajú, kto ich má. Výhod sa toho chytil a horná kasta sa začala prispôsobovať. A čo sa stalo?
začali sa tradovať legendy a následne točiť filmy, že najvyšší majstri boli vždy chudobní, najvyšší učenci boli najlepší potulní vychovávatelia detí. Vyrastal som na týchto filmoch...
A k tej pasáži s médiami, kde v médiách hlavného prúdu su informácie o:
- svedomí
- vôli (vôľa je totiž ako sval, dá sa vyčerpať počas dňa)
- alkohole, cigaretách, marihuane a iných drogách a ich strašných genetickych mutačných potenciáloch a plodnosti duševne retardovaných, debilných či fyzicky poškodených detí...
- pšenici a jej zložkách ako:
- gladín
- agluteín pšeničného klíčku
- inhibítory alfa amilázy...
- pive a jeho zložke chmeli a hlavne jeho interakcii s črevnou mikroflórou
- tukoch, rozvíjajúcich mozog dieťaťa AJ dospelého
- o tom, že pšenica tvori opiáty v tele a zvyšuje huť jesť, preto ju dávajú do klobás, jogurtov a inde, aby ste jej zjedli viac a boli manipulovaní
- o škodlivých rituáloch cirkví, prijimanie pšenice (oblatky) a vina (alkoholu) aj deťmi, následné zombirovanie na fyzickej a kanibalsky rituál na jemnohmotnej úrovni
- kde sú..... takto by som mohol pokračovať veľmi dlho.

Takže zaujíma ma Váš názor, čo z vyššich priorít riesi východné sebazdokonaľovanie pre rody, národy a zemeguľu ako takú?
Buďte zdravý a blaho želám

Přidat nový příspěvek