Re: Re: ...

nik | 12.05.2018

"Keby to východné "sebazdokonaľovanie" bolo skutočne k psychotypu Človek (a ten by mal nedozerné možnosti konať rôzne "zázraky"), tak v TV, filmoch, printových médiách by o tom nebola ani zmienka. Predsa si jelita, ktoré vlastnia mééédia nebudú serkať do vlastného hniezda."

Pjakin vám neustále vysvetľuje, že globalisti sledujú celkové trendy a potom sa ich snažia odkloniť do koryta svojich zámerov. Čiže to, čo je v médiách, nie je žiadnou známkou užitočnosti alebo neužitočnosti, tou je len vlastná skúsenosť. Ak mi ukážu v médiach pestovanie ruží, znamená to, že to nebude fungovať, alebo je to blud, lebo je to v médiách, alebo sú ruže zlé? Ak mi ukážu v médiach, ako si pestovať svoju trpezlivosť východným/západným spôsobom je to blud a trpezlivosť je nevhodná, atď. ...? To jednoducho nehovorí o ničom, kým si to človek nevyskúša a nenaučí sa s tým pracovať, rozlišovať.

Máte tu hlavný problém, že mechanicky zmiešavate politickú filozofiu a riadiace technológie sociálnych supersystémov so sebarozvojom individuálneho človeka. Decká a mládež,ktoré dnes fičia cez Facebook, Twitter, rôzne blogy a Youtube si vyberú čo chcú a urobia s tým čo chcú. A je tam všetko, či sa to GP a KSB páči, alebo nie. Na to nemajú vplyv žiadne mainstreamové médiá, je to tvorivosť ľudí. To už dávno pochopili aj všetci slniečkári ... Nakoniec vám to neustále strká pod nos aj "starček" Trump so svojim twitterom ... Doba už je inde, toto sú invektívy voči stavu v 18.-19. storočí.

Skôr, ako v tejto oblasti neustále mrhať energiu na žabomyšie vojny by som sa zamyslel nad tým, čo iné ako "mravnosť", "kanál s Bohom" a "egregor" môže alebo v budúcnosti bude vedieť KSB pre jednotlivca ponúknuť, ak nebude chcieť ostať len ako jedno z mnohých vedľajších idealistických učení o spravodlivosti. (V podstate to KSB ani neponúka, len použila termíny z kresťanskej mystiky a tradičnej západnej ceremoniálnej mágie.)

Přidat nový příspěvek