Re: Re: ...

Jox | 11.05.2018

Len podporím Luxov názor svojim vlastným prípadom. môj učiteľ je ucitelom typu jógy a viac zakrytých kláštorných praktík tibetu.
A co je zaujimave, mna, kedze som potomok bylinkarov s vedomostami egregor prijal.
No uz nepracujem sposobom, ktorym by som nabijal baterky a zaroven nabijal aj egregor svojou energiou, skusil som si, co to znamena v pozitivnom ale aj v menej pozitivnom svetle, ked Ti egregor pomoze liecit, ale aj ked Ta zrani, pokial vystupis z kolaji povodne pre teba nastavenych niekym vyssie, alebo samym egregorom.
Ano, niektore praktiky rozvijaju schopnosti intuicie, dokonca komunikacie na dialku, ale musis byt prijaty egregorom a ten ti musi umoznit toto aplikovat. A aj potom musis velmi silne rozlisovat, co je realita a co je sum, halucinacie, cucanie energie z teba. A ked to cucanie nastane, a to nastava, ak si napojeny musis v sebe najst silu sa odpojit, teda rozpoznat, urobit stopku.
A aj tak stale je tu sanca, ze ta to pohlti, ze ta egregor pretazi a vyhoris, ako zasuvka do ktorej udrie blesk, ze sa zblaznis, ked preskocis na vyssie energeticke urovne a tvoj mozog to jednoducho nezvladne, a otazka je, co ti to prinasa a prinesie.
Chces liecit rukami? Chces zit dlho (na ukor druhych v egregore, ktori ziju potom menej dlhsie?)
Moznosti je vela, napriklad ak chces liecit, pomahaj ludom, aby sa stali viac vnimavymi, aby viac rozvijali svoje schopnosti, aby viac studovali a sam rob to iste. Joga je fajn na roztiahnutie sliach celeho tela, ale joga je len cvicenie. strecing.
Jogu mozes robit cely zivot ako cvicenie, bez vsetkeho toho balastu okolo toho a zistis, ze mas dobre slachy, ale nemas zakladne vedomosti o tom, ako pracuje telo a cely zivot si sa stravoval na zrni (toto davam ako priklad) a odmietal si vsetko zivocisne, vr. tukov a v 50ke vyzeras na 70 a mas zhumplovane, ale pruzne telo. si vycucany.
Mojej mame jej "guru" tai chi z australie narozpraval, ze sa ma stravovat vyvazene (zaklad ryza a zelenina) a ze nesmie jest vyzivove doplnky. Co na tom, ze v europe sa z pôdy vytracaju mineraly a vyzera o 15 rokov starsie ako je.. Guru povedal, zombie vyplna. Bez vahania, bez rozmyslu...

VIes, ktorych ludi v azii povysovali a ktori boli TI JEDINI, ktori dostavali tajne poznania? Tak sa mi stalo, ze ma ten egregor prijal. Kandidat musi byt moralne na urovni (je to pre tvoju vlastnu ochranu, inak ta egregor "zmlati" a moze ta aj zabit, ked zneuzijes jeho vymozenosti) a musi POLOZIT tie spravne OTAZKY. Pretoze az po tom,co student prisiel na tajnu vec a sam sa rozhodol na dvere zaklopat, sa mu tie dvere otvorili. A aj potom (ako aj v niektorych komunitach zidovskych) je zvykom, ze ta ucitel 3x odmietne, kym ti povoli nazriet do vnutra na vyssiu uroven.
Takze zombie zostavaju na urovni bateriek a len malokto sa dostane dalej na menej silnu bateriu, alebo do pozicie cerpajuceho z velkej nadbaterie, egregora. A aj potom stale si riadeny, nie riadiaci.
Takze je to na Tebe, kto si a co chces...

Inak dal som si pred par tyzdnami urobit geneticke testy, odkial pochadzaju moje geny, pretoze to, ze som sa dostal tak daleko v tom, co som zazil, ma sirsie suvislosti, zasa mozem len predchadzajuci luxov text v tomto smere z casti potvrdit..

Budte zdravy a vsetko dobre

Přidat nový příspěvek