Re: Re: Re: Re: Re: 3

Libor Smetana | 09.05.2018

Živý intelekt má s vědomým mnoho společného, ale samotné vědomí podle mě nemusí mít vůli a svědomí, Bůh ano.
Pojmem hierarchicky nejvyšší všeobjímající řízení, neboli nejvyšší intelekt jako definici Boha plně uznávám, je to vysvětleno nákresem i v galerii v záložce vlevo. Intelekty se dají představit jako množiny (matrjoška). A rozvedený pojem Boha prostřednictvím Míry-Materie-Informace, které existují jen společně, jsem v KSB nenalezl jednotné, popisy si odporují. Je pravda, že jsem přečetl jen několik kapitol z článků Ateizmus a dialektika, dvě neslučitelné podstaty, ale mám malý duševní výkon. Jsem upoután na lůžko na 24 hod denně na jenom boku s polohováním a nemohu vysadit jedy, bez kterých bych nevydržel ani těch několik hod denně komunikovat, protože mi byla před lety natažena páteř a nataženo a přetrháno několik míšních nervů jinou operací, než jsem si dohodl ve smlouvě a vyčerpal marně několik set tisíc Euro, abych si pomohl. Snažím se číst, ale naboku s hlavou našikmo a pod vynucenýma drogama je to těžké a pomalé, navíc je tu problém s vůlí a motivací. Spíš poslouchám videa v ruštině, ale zatím umím jen rozumět v hovorové rovině a na vyhledávání více slovíček není energie navíc.

Přidat nový příspěvek