Re: Re: korekcia

Mirec | 02.05.2018

To som nežiadal. Iste to chápem. Pri písaní som na to aj myslel, len som to tam nezahrnul. (Asi som mal)
To ani nežiadam aby ste sa venovali individuálne každému Len hovorím že, ak to viete zodpovedať, potom máte takto príležitosť si vyskúšať uplatnenie ksb v praxi.

Iste chápete že túto vec ktorú som sa pýtal sa pravdepodobne pýta viac ľudí.
Takže odpoveďou mne odpovedáte aj iným. Preto sa nevenujete iba mne.
Možno tak zaujmete a prilákate viac ľudí.

Iste bude lepšie mať reputáciu prívetivého a ochotného človeka ako ...
.
Chcete aby sa hovorilo: "choď na leva-net. Sú tam ochotný ľudia, ktorí ti to radi a jednoducho vysvetlia aj iným spôsobom ako je v knižke."

Alebo chcete aby sa hovorilo: "vieš čo? Na leva nete sa ani nepýtaj keď DVTR nechápeš/nerozumieš lebo ti tam len povedia aby si si to prečítal tam a tam. To ti je zbytočné. Ani tam nechoť lebo sú príliš zaneprázdnený vlastným rozvojom. "

??

Smozrejme, ak nemáte čas... Potom odpovedať nemusíte.
Ale, Veď ste mi viac-menej dostatočne odpovedal a ukázal kde to nájdem povedzme podrobnejšie.
Za to ďakujem.

Len som naznačil, že ak to čítam a chápem. Potom je len dobré ak na chvílku odložím četbu (vlastný rozvoj).
A budem sa viac venovať tomu, aby som to priblížil menej zdatným ľuďom.
Aby sa do toho lepšie dostali.
Vlastne tak rozvíjam inú stránku svojej osobnosti. Učím sa predávať nadobudnuté znalosti ďalej vlastnými slovami/spôsobom. Tak predsa ukazujem že KSB nieje nejaká novodobá robotizácia.

Naviac zastávam názor že niekedy je lepšie sa venovať jednému naplno ako miliónom ... .
Ten jeden potom pôjde k ďalšiemu ...

Ono aj s tým sebectvom. Máte pravdu. Môže byť že iba chcem aby sa mi niekto venoval. Možno mi rodičia nevenovali dostatok pozornosti a tak chcem upútať tú vašu. :D

Je na vás ako to pochopíte. Ako a či vôbec zareagujete.

Ale dá sa to aj obrátiť. Nieje sebecké mať schopnosť čítať s pochopením a nedeliť sa o znalosti s ostatnými, ktorím to moc nejde? Možno to časom preberú odo mňa.

Snáď sa rozumieme. Nechcem to zbytočne moc rozpisovať/zamotávať, alebo vstúpiť do nezmyselného konfliktu. Už tak sa asi trochu motám.

Beriem to tak, že ste poukázal na druhú stranu mince, ktorá v mojom príspevku "trochu" chýbala.
Takže chápem ma čo ste narážal.
Myslím, že je to konštruktívny rozhovor.
Prajem si, aby ich tu takých bolo viac.

Ďakujem. :-)

Přidat nový příspěvek