Re: Re: Zasvätenie??

Mirec | 29.04.2018

Ale potom v rámci odkazov na odkaz vo filmoch atd. a podla toho co hovorí pjakin alebo som si prečítal v KSB atď...
mi vychádza že ľudstvo je ovládané nepriateľskou mimozemskou civilizáciou ktorá nejak vyciciava ľudskú životnú energiu a preto si nás ako tak udržiavajú pri živote.
Židovstvo a elity sa im vymkli a hrozia im zničením pastvín. Preto ich odstavujú (zviditeľňujú).

Tiež sa očuvidne snažia zmeniť zemskú atmosféru. Prečo asi?

Ale tomu nikto neverí že by vo vesmíre bol okrem ľudí a Boha ešte niekto.
A to je Vesmír tak starý. A zem tak mladá.
Pritom ešte, ak sa Tesla nezmýlil tak ani ľudstvo nepochádza zo zeme.

Ale Tomu veria iba šialenci. A kto tvrdí čo ja, ten je totálny šialenec.
Takže sa nesmie hovoriť o tom že ľudstvo bolo v dávnej minulosti podrobené ne-ľuďmi ktorí si vyšlachtili neľudských ľudí ako potravu.

Iné ani nejdem písať lebo to by som bol už za totálneho SuperBlázna.
Kašlem na to. Proste to musí zaznieť od Pjakina inak to nebude pravda. A to je smutné :-(
Ak to tak nieje... Potom neviem. Asi budem potrebovat nejaké tabletky na hlavu pretože vidím čo by som údajne nemal vidieť a údajne sú to iba moje bludy. Vraj je chyba vo mne. Ja už neviem či majú pravdu. Ale nikto z nich neprípušťa, že chyba by mohla byť v nich.
Je to vraj ezoterika, okultizmus, satanizmus a neviem čo všetko... Ani tie izmické pojmy poriadne nechápem lebo si ich každý používa podla seba tak aby nejak špinil iného človeka.
:-(
je nás viac a nikto nám nechce veriť. Je mi z toho smutno že z nás hneť robia šialencov a robia z nás pokusné zvieratá a nikomu to nevadí lebo nás nálepkujú ako šialencov.
Proste ľudia. Vedia iba ubližovat. Tak či onak.. A ešte sú hrdý že robia dobre, že chránia parazita na svojom tele.

Snadno ovlivnitelná lidská mysl:
https://m.youtube.com/watch?v=Zax-SGGxkOo

V odkaze je odpoveď prečo ostatný očami nevidia čo vidím Ja. Možno vidím to čo nieje pravda lebo si niečo nahováram. Alebo ma niekto oblbol.
Neviem. A možno oni nevidia lebo oblbli ich?

Ale iste. Oni vedia vždy všetko so 100% istotou. Takže problém budem Ja. :-(

SBohom.

Přidat nový příspěvek