Re: genocída na veľa spôsobov.

Jox | 30.04.2018

Ten nebohy chlapcek zomrel. Napriek timu, že som student KSB a vidim za tým druhu rovinu na 3 a 5 priorite a tvrdy odpis malej británie, odpoveď priamo GP na utoky na RF a pokus o stabilizáciu napätia, ktoré spôsobovala malá británia dávno spustenymi procesmi v RF, Syrii a inde vo svete, vratane majdanpokusu pindosov a podpindosnikov u nás, som nahnevaný. Som otec a človek a o to viac sa ma ten pribeh dotkol.
Viem, že GP tuto sakralnu obeť použil ako baranidlo na palacové dvere, zapustenie jedného z mnohych krokov na konci ktorého bude odlet vrán z big bena, no aj tak. obetovali dieťa. v sudáne myslim dnes tiež 11 detí, inde na svete... deje sa to denne. a preto GP a jeho kruh jedenastich apostolov v dvoch kridlach nemôže vydržať. Toto je neĽudský typ psychiky, stroj na mrzacenie a zabijanie detí je voci zámyslu. Voči plánu.
Prvá nadácia padla kvôli svojej hegemónskej prevahe a absencii ľudskosti, Druhá nadácia kvôli svojej mentálnej prevahe a absencii ľudskosti, naozaj zostala len Gaija, jeden celok v ktorom jednotlivec je aj jednotlivec no je castou celku. RF asimiluje no nepotláča individualitu národov, to je koncept KSB, koncept Ľudskosti.
Preto GP čaká nebahé ratanie sa, hlavne, keď jeho predstaviteľ BOL PRINÚTENÝ štruktúrne osobne riadiť časť splnenia tejto krizy.

Budte zdraví a všetko najlepšie, nech Vás podobné pribehy obchadzaju.

Přidat nový příspěvek