Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ako spoznat "kozlov"

Hox | 25.04.2018

> Jedine ty si ten pravý znalec koránu a všetci ostatní, čo ho podrobne preštudovali sú blbci, ktorí ho nepochopili...

nic takového jako to první neříkám, a co se týká druhé části, ten co něco nečetl a nezná, ale má na to názor a tvrdí že údajně chápe lépe než ten co to četl a zná, o čem to ve skutečnosti je, není hlupák?

Co je neplatného na tvrzení, že ten co korán nečetl a nezná, ho nepochopil, protože ani nemohl, protože ani neví co je jeho obsahem?

> Na teba platí, Hox, všetci sú blbci, ale ja som lietadlo...

Nic podobného neříkám, řekl jsem jen tolik že korán jsem četl sám a mám na něj tím pádem vlastní názor, a co o něm tvrdí nějaké "autority", když vidím že průhledně lžou a manipulujou, pro mě není argument. Mě zajímá skutečnost, ne něčí názory na ni.

> Škoda, času Hox, si klamár a manipulátor, ktorý bezočivo otvorene klame, nebudem už s tebou strácať čas, pretože som ti xkrát dokázal, ako klameš a manipuluješ a zavádzaš...

Nepodloženě obviňovat by ti šlo, byl bys tak laskav a ukázal konkrétně kde a v čem? Kdo z nás tady lže a manipuluje posoudí myslím dost dobře každý sám.

Přidat nový příspěvek