Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ako spoznat "kozlov"

Hox | 23.04.2018

Svůj názor na ten článek si klidně napiš a i jsi ho napsal, napsal jsem ti jen ať nerozhoduješ za ostatní, co si mají myslet. S tím máš nějaký problém, že ti nepřísluší určovat, co si mají ostatní myslet?

> Na základe čoho tvrdím svoj názor na Mohameda som ti už napísal..

A já jsem se tě zeptal na základě čeho tvrdíš, že tvoje zdroje jsou objektivní pravda a všechno ostatní je lež (neboť z takových pozic vystupuješ, jakoby to tak bylo), na co jsi nebyl schopný smysluplně odpovědět.

Takže tys tam tedy byl osobně a všechno viděl, přece jen? :)

> Uviedol som ti priamo súry z koránu, kde sa píše,že tí, čo nebudú nasledovať učenie Mohameda budú prekliati..
Takže zasa klameš ako kolovrátok..

a] co tím chce básník říct (i v NZ se píše, že plevel bude spálen) a b] v čem konkrétně?

> Uprednostňovanie koránu v tej citácií KSB je v tom,že tvrdí,že ide o SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU...

Nic podobného se tam nepíše, zkus si to přečíst znovu. Píše se tam následující:

"Prostredníctvom Koránu sa ľuďom navrhuje prijať v kvalite vedomej normy organizácie psychiky jedincov a spoločenstiev SVETONÁZOR, PRICHÁDZAJÚCI OD BOHA KU KAŽDÉMU ČLOVEKU, prichádzajúcemu do styku s Koránom a jeho prekladmi."

Přidat nový příspěvek