Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ako spoznat "kozlov"

Hox | 17.04.2018

Dej se léčit, protože obviňuješ ze lži jen na základě toho, že s tebou někdo nesouhlasí, jinými slovy, každý, kdo má na něco jiný názor než ty, je podle tebe lhář. A to je kompetence psychiatrie, protože je to projev šílenství.

Napiš konkrétně, kdo a kde mě usvědčil ze lži, jestli to dokážeš.

Není pravda, že jsem někde napsal že Mohamed byl dobrý a morální člověk, jestli tvrdíš že ano, dej citaci. Ve skutečnosti jsem se tě jen zeptal, na základě čeho tvrdíš že nebyl, na což jsi nebyl schopný odpovědět. Ale sám jsem netvrdil nic.

Tvoje "důkazy" jsem viděl a napsal jsem ti důvody, proč je považuju za tentednční výmysly, na což jsi opět nebyl schopný smysluplně reagovat. Pak jsem se tě zeptal, jak víš kde je pravda, když na stejnou věc existuji dva vědecké názory podložené argumenty a fakty, které se však navzájem vylučují (ty názory), na což jsi taky nebyl schopný odpověděť, jen jsi napsal, že pravda je to, co se ti hodí do krámu.

S jakými "fakty" jsem byl konfrontován? S tvými copy-paste tapetami vytrženými z kontextu od nějakých autorů, které jsi ani sám nečetl, jen se ti ty úryvky hodily do krámu, a které demonstrují jen tvojí neznalost nebo absolutně povrchní a tendenční znalost tématu?

Kromě toho, nevíš že fakta se dají interpretovat libovolně, záleží na výběru a záměru, na mozaice, kterou z nich vyskládáš?

Nenapsal jsem že jsou tvoje "fakta" zfalšované, jestli tvrdíš že ano, opět cituj, napsal jsem jen že jsou to tendenční výklady, které neodpovídají podstatě těch událostí, což je rozdíl, pokud ho jsi schopný pojmout.

Co jsi tu za ty roky vyargumentoval, co nebylo 10x vyvráceno?

Co se týká poslední věty, vlastními slovy jsi jen potvrdil to, co jsem napsal výše a proti čemu jsi protestoval, že to tak údajně není. Tvým cílem tedy není diskuse, ale odrazování ostatních od toho, proti čemu vedeš svoji "svatou válku", protože to ohrožuje kultovní systém dogmat, ve kterém se pohybuješ.

Přidat nový příspěvek