Re: Re: Re: Re: O

Qo | 11.04.2018

Jasne. Presne viem o čom hovoríš. Skúšal som meditačné praktiky a senzorovú depriváciu alebo stimuláciu pomocou hrdelného spevu. Zvuky ako ommm... Alebo len samostatne samohlásky. Každá vyvolávala odozvu v inej časti tela.
Dá sa tak hodne rozvinúť zmysli a zvýšiť citlivosť. Tiež som sa učil merať energiu pomocov rúk. Napríklad Auru = telesný magnetizmus = biopole.

Nedávno som dospel k záveru, že ak napríklad vezmem lyžičku a precítim ju ako svoju súčasť, tak ju dokážem ohnúť iba pomocou vôle.
Ale zatial sa venujem egregorom. Povedzme že to skúšam channelovať.

Iste ti musím dať za pravdu v jednom. Že tie ezo sú plné kdejakých kvietkov. Je to niečo jak máte v KSB PsychoTrockistov. To je také že niektorí tie odbory zavádzajú do .... . Taký zvláštny fanatizmus. Niečo ako RKC. Oni z Ježišovho učenia zrobili majdan. Pri tom ešte aj to "ich" veldielo Biblia je proti nim. Hlavne vo svetle utajených častí ktoré dnes vychádzajú na svetlo.
Tu by som zmienil z "youtube: Nejvetší príbeh všech dob". Samozrejme, Aj to beriem s rezervou - hlavne ten koniec. (Je proti nim veta: "ako v nebi, tak i na zemi ;-) ale inak to je slušné.

Přidat nový příspěvek