Re: Re: O

Qo | 11.04.2018

Nepovažujem to za hlúposť. Inak by si (takto) nereagoval.
Tu sa predsa môžme deliť o svoje poznatky z odborov ktorím sa venujeme. Môžme sa učiť poznatky vedome uplatňovať v praxi.

Ptal som sa ohladne prechodu do vyššej dimenzie o čom hovoril aj Putin.
Ten prechod ale nieje len o zmene systému z pohladu riadenia.
Tento posun a ktorom zrejme pojednáva aj KSB a DVTR je ale predovšetkým o ľudstve, o Ľuďoch.
O nás a našom vnútornom svete. O "zmenách" v Genetike, Biochémii ... (odporúčam knižožku "DNA po roku 2012. Peter Ruppel.)
tiež je o Zmenach v myslení, O zmenách energií...
Zrejme budeš niečo vedieť o starých kultúrach ktoré o tomto prechode (transformácii) hovorili dávno pred nami. "Koniec Mayského kalendára" = koniec cyklu. = začiatok nového veku.
Prechod do veku vodnára alebo podla Slovanov prechod do veku Vlka. Koniec veku líšky = lsti a klamu. Koniec noci Svaroga. Prechod planéty a ľudstva pod vpliv energií s vyššími vybráciami. Slnečná sústava vychádza z oblasti vesmíru s "Toxickým prostredím" v ktorom sa darí "chorobám". VesMir je plný rôznych žiarení/energií ktoré ovplivňujú celú Slnečnú sústavu a život na zemi. Môžu tiež ovplivniť aj vývoj ľudstva. Zrovna prechádzame pod vpliv žiarení zo Súhvezdia Vlka.
Vlk uzdravuje prírodu. Loví chorú alebo ranenú zver. Čím ozdravuje a posilňuje celok. Psovité šelmy majú napr. v žalúdku od 10x viac kyseliny soľnej ktorá ničí baktérie. Preto môžu pokojne konzumovať aj pokazené maso.
Vlk reguluje počet bilinožravcov ktoré by sa inak premnožili a boli by ako "kobylky"
Keď to aplikujem na ľudstvo tak môžme hovoriť o uzdravovaní ľudstva. "O hubení chorého a slabého. Toho čo nemá Cit a svedomie." = "Oddelenie zrna od plevlu. Zhromaždenie zrna do sýpok a spálenie plevlu v ohni."

Pýtal som sa konkrétnejšie na Mnohorozmernosť VesMiru a prechod do vyššej dimenzie.

Putin tam podla môjho chápania, ako tu hovoríte "otvoril owertonove okno".
On je predsa prezident všetkých. Nie len tých ktorí sa zaoberajú riadením supersystémov a pojem "dimenzia" je široko užívaný pojem.

Chcel som vedieť aké je u miestnych chápanie prechodu do vyššej dimenzie Ako ho vnímajú? ... Či sa to diskutuje...

Ps: vďaka že si odpovedal a uľahčil mi hľadanie. Vždy sa rád pozriem na svet inými očami.

Přidat nový příspěvek