Re: Re: Re: Re: Podstata

Libor Smetana | 09.04.2018

Hoxův příměr je jasný, jde však o to, jestli Tartarie není v současnosti spíše dohad a kam ji zařadit. Pokud by se zařadila před pokřesťanštěním Kyjevské Rusi jako velký civilizační celek, pak tomu věřím. Pokud ji ale mám zařadit do 18. století, mám s tím problém a pochyby a nenalézám důvěryhodné zdroje, ale dohady s různou mírou „pravděpodobnosti“.
Je někde v materiálech KOB Tartárie popsána jako nepopirovatelný fakt?, Nebo jako pravděpodobná domněnka?
Na Spycina jsem narazil v Концептуал ТВ, kde jsou zveřejňovány:Ivanov, Jefimov, Veličko, Soloňko, Bazarnyj, Pjakin, Pyžikov, Spycin, Katasonov, Fursov. Jádro tvoří asi 60%, KOBovců, někteří historici a ekonom RPC Katasonov.
Právě jim běží reklama na knihu Ekonomika inovačního rozvoje, Jefimov, Zaznobin, Veličko
Na Wikipedii byl nedávno odstraněn portrét v 16 letech zavražděného Fjodora, myslím Godunova, s mapou Tartárií za zády, déle mapa Tartárie je nakreslena v Encyklopedika Brittanika, i jinde, je jich víc. Ignatěnko má hodně videí na téma Tartárie, byl tu myslím nedůvěryhodný Levašov a potom Sidorov, který myslím směřuje k nepravým ruským Védám, které teď se staly módou a podávají dost zkreslený obraz (u nás web tartaria.sk a Vladimír Laubert atd.) V Rusku je těch lidí víc, už si nepamatuji, ale dost KOB pomlouvají a připadají mi spíše moderní sektáře, se kterými se jakoby pytel roztrhnul.

Přidat nový příspěvek