Re: Re: Bordel.

Tomi | 01.04.2018

Tak za čo sa vlastne omluval? :D nepriznal tim ze to taky spackal a neni Boh? Treba mi to taky jebe, ked to tvrdia poniektori :D nehovoril Pjakin ze ti co neco studuju sa nemozu urazit? :D ved to si davame komplimenty nie? :D po tom co to taky spackal by sa mal taky brzdit v hodnoteni udalosti kolem bieleho flagu. Ked sa Putin ospravedlnil "sportovcom z Ruska" tak zrejme hovoril tiez o tom co nam bolo predvedene v tom videu. Zrejme vedel co bude nasledovat ked sa vratia... Z isteho uhlu je ale dobre im to dat vyzrat.... Ale, Stejne trvam na tom ze aj seňor analytik by si mohol lepšie uvedomovať svoj vpliv. Jedna vec je nieco myslieť dobre a druhe vec je ako to bude pochopene.
Ja sa tu taky prezentujem pokrytecky a nemam tu s tym problem bo ste ma sami dali trollom. :D
Ale...
Keď može on poukazovať na nasledky bielej handry a kto kde co zvoral tak mozme sa taky bavit o tom kde co a jak spackal on ... Alebo nie? A ked je on "odborny" tak budem aj ja. Akorat ze ja som tak nejak ludovi a idem s dobou tak mam oblubeny ludovo-odborny pojem "jebať" :D

Přidat nový příspěvek