Re: Bordel.

Cico Ciciak | 01.04.2018

Neviem, čo Pjakin údajne podľa teba priznal, lebo on podľa mňa už od začiatku až do konca tvrdil, že tí, čo odišli na Olympiádu, sú zradcovia a zapredanci dolára, lebo si plne uvedomovali, čo tým svojmu štátu páchajú, keď sa museli kvôli účasti na Olympiáde tak lokajsky ponižovať.
Pjakin sa na vec pozrel z patriotickej stránky a navyše nie ako štátnik, ktorý si obvykle nemôže dovoliť povedať to, čo má práve na jazyku.

V jednom z videí spomenul štatistické rozdelenie olympionikov podľa gaussovej krivky, t.j. jej marginálne časti na oboch koncoch = vyložení patritoti vs. vyložení zradcovia; a potom jej stred = väčšina, ktorá sa pridá buď na jednu alebo druhú stranu podľa vlastnej miery osobnej mravnosti a chápania, intuície, svedomia, sveto-názoru, stereotypov myslenia a správania sa, a vlastného rozumu.
Ale aj po tomto stále tvrdil, že ide o zradcov a ja osobne s ním súhlasím.

Putin ako štátnik na rozdiel od Pjakina zhodnotil túto otázku z hľadiska schopností a možností štátu, ktorý podľa Putina nedokázal olympionikov ochrániť voči tlaku západu, v dôsledku ktorého títo olympionici zradili vlastný štát, resp. že v dôsledku tohto tlaku boli postavení pred voľbu zradiť alebo nezradiť - a oni zradili, resp. že štát dovolil, aby sa títo olympionici museli dobrovoľne ponižovať.
Pretože, Rusko ešte nie je plne suverénna krajina.
Takže podľa mňa práve o tomto bolo celé to "ospravedlnenie" sa Putina olympionikom, ktorí išli reprezentovať Rusko za lokajských podmienok na olympiádu do J. Kórei, navyše pod porazeneckou bielou vlajkou.
Pjakin takisto vyzval ľudí, aby sa poriadne zamysleli nad tým "ospravedlnením" Putina.

K tým tvojim ostatným manipuláciám, pokusom podsúvať, subjektívnym tvrdeniam, neopodstatnenej kritike a osočovaniu, ktoré tu predvádzaš v každom svojom príspevku - všetko bez argumentov - sa nebudem vyjadrovať.

Přidat nový příspěvek