Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: telegonia

Hox | 29.03.2018

Odkdy je třeba dokládat, že starého kozla novým kouskům nenaučíš?

Dej vědět, až budeš mít nějaké konkrétní otázky ke KSB, diskuse o nesmrtelnosti chrousta, do které se mě snažíš zatáhnout zpochybňováním, mě nezajímá. Tvůj prvotní příspěvek je manipulační, zkus se nad ním zamyslet. Koncipoval jsi ho s podtextem, že pokud někdo nemá problém s KSB, je to tím, že nemá životní zkušenosti. To tam možná přímo explicitně nestojí, nicméně je to podtext, který tam objektivně je, nezávisle na tom, zda to z tvojí strany bylo vědomě nebo ne.

Vyjádřil jsem se nepřesně. Vzdělaní lidé problém s KSB nemají, problém mají ti, kteří podstoupili delší "formátování" ze strany vzdělávacího systému a mají vytvořené mantinely myšlení. Logicky, kdo investoval například 20 let do budování nějakého názoru, se ho vzdá s většími problémy, pokud je chybný, než ten, kdo do něj investoval třeba jen rok.

A hlavně. KSB nejsou materiály, které se snaží kohokoliv o čemkoliv přesvědčit. Jsou to informace k přemýšlení a na zvážení. Píšeš o nějakých otázkách a o tom, že někdo údajně odmítl diskusi. Žádné konkrétní otázky ohledně KSB jsem od tebe nezaregistroval. Možná někde jsou, možná ne, to víš jen ty.

Přidat nový příspěvek