Re: Re: Re: Re: Re: Re: telegonia

Kammerer | 29.03.2018

Možno formulujem nejasne, neviem. Zdá sa, že z nejakého dôvodu na teba pôsobím ako Jób na Boha, tak s tým asi nič nespravím. Len vecne k tvojim obvineniam:
Píšeš: "Nevidím žádnou konkrétní kritiku o které by se dalo mluvit..." - to je pochopiteľné, pretože ja som ešte nikdy, v žiadnom zo svojich príspevkov, ani tu, ani na vodaksb, koncepciu KSB nekritizoval, ani nespochybňoval. Takže ťažko sa hľadá čierna mačka v tmavej miestnosti, zvlášť, keď tam nie je.
Samozrejme, nie všetkému na svete rozumiem, a mám aj streotypy. To nemyslím ironicky, ale úplne vecne. A preto kladiem otázky, typu - ako ste na toto prišli ? kto to tvrdí ? nemôže to byť inak ? a pod. Pýtam sa preto, že chcem vedieť, nie podrývať.
Ja neviem, či je v KSB niečo zle, ja sa len dostávam do situácií, presne tých, o ktorých píšeš, keď nová informácia sa stretne s mojím starým názorom a zaškrípe to. Vôbec netvrdím, že chyba nemôže byť v mojom názore, len si to chcem vyjasniť.

Druhá vec - obviňuješ ma z manipulácie v tom, že používam "argumenty" v súvislosti s vekom. Nič také, ako si mi podsunul, som nepovedal. Práve naopak, ak sa pozrieš, čo som napísal, ja som len upozornil, že nie každý problém staršieho človeka prijať novú myšlienku je dôkazom jeho skostnatelosti, ale môže to byť aj o opatrnosti, skúsenosti a pod. Takže toto zovšeobecnenie a obvinenie neberiem.

Přidat nový příspěvek