Re: postreh

Jox | 23.03.2018

Zakladne chapanie sveta naozaj nie je mozne bez:

- dobrého fyzického zdravia, ktoré silne podporuje
- psychické zdravie, ktoré podporuje
- rozvoj rozlíšenia, ktoré podporuje
- rozvoj pochopenia mozaiky, ktorá je základom na chápanie sveta a rozkrýva základ smerovania vektorov cieľov Božieho úmyslu pre jednotlivca a spoločnosť.

preto fyzicky neubližovať druhým - 6 priorita
správne jesť, piť, vyživovať sa, pracovať s posilňovaním imunity je základ (bývalý rektor o tom hovorí od 6 min) ďalšieho rozvoja. Jeden za všetky príklady. Mám dole za 3 mesiace už 12 kg, cca 1kg za týždeň. JednoDucho som urobil zložitejšiu zmenu, ktoré si pamätáte článok MUDr. Elekovej a pred tým článok o Dr. Westona Pricea, tak to bola posledná kľúčová inFORMAcia, ktorá mi pomohla so zmenou.
POtom prisla dalsia zaplava inych inFORMAcii, ktore som zacal spracovavat, ktore tu boli aj pred tym, no nevenoval som im pozornost. teraz uz tu chybu nerobim a dokladam stale nove kocky do mozaiky.
Preto zabudnite na drogy ako tabak, alkohol, cukor, marihuana, pervitin, heroin, kokain, spice, nocny zivot, kavu, energeticke napoje, koktaily, promiskuitu, televíziu, adrenalínové športy, a všetko iné, ktoré Vás robí narkomanmi v tej, či onej oblasti. Je potrebné len želanie vedieť viac, vidieť za horizont.... Ale už som sa zasa rozpísal viac, ako som chcel.. Budte zdravi a podte svojmu okoliu prikladom rastu. Budete ako sviecka, ktoru prilozite na druhu, staci prilozit plamen a ked je sviecka na to pripravena (na knote nie je prilis vosku), plamen sa rozhori bez toho, aby Vas plamen utrpel...

Přidat nový příspěvek