Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 01.04.2018

"Na základě čeho tvrdíš, že chápu špatně smysl pojmu biblický projekt, jak víš, že ho naopak nechápeš špatně ty?"

Vysvetlené v príspevku 30.3.

"Překrucuješ a vytrháváš z kontextu, ta diskuse je zde a každý se může podívat, že jsem nic nepropagoval a nikomu nic nedoporučoval:"

KSB tvrdí, že islam je najbližšia pravda o Bohu a k tomuto poznaniu údajne prišli preštudovaním všetkých najvýznamnejších svetových náboženstiev..
Ty KSB propaguješ = propaguješ islam = prekrucuješ fakta o živote Mohameda

Propagoval si korán v diskusii aj na iných miestach ,ako si teraz dal odkaz. Nejedem to hľadať je mi jedno, či to spochybníš.

"Korán jsem četl, to co tvrdíš jsem tam nenašel, napiš co konkrétního máš na mysli. Tvůj návrh získat objektivní informace o islámu od křesťanských pisatelů a "vědců" je asi tak stejně smysluplný, jako návrh získat vyvážené informace o křesťanství a jeho historii z děl islámských pisatelů a historiků. Nebo získat adekvání informace o USA z děl marxistických pisálků dob SSSR a vice versa."

Nauč sa lepšie čítať je to v príspevku 30.3.
Prečítaj si diela Al Sína o islame, je to bývalý moslim ,ale je toho, samozrejme,viac.

"Podle některých odhadů zmasakrovali islámští mudžahedíni za posledních čtrnáct století 280 milionů lidí.

Pokud taky nenapíšeš, kolik lidí zmasakroval za posledních 14 století biblický Západ, slouží podobné tvrzení, i kdyby bylo pravdivé, jen k manipulaci v diskusi."

Biblický západ je zavádzajúci a manipulačný výraz, ktorý má viny Západu spájať s bibliou.Tie však nie sú komplexne spojené LEN s bibliou, s kresťanstvom ,s RKC, ale aj s niečím iným, na čo nerád poukazuješ...

Přidat nový příspěvek