Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 31.03.2018

Ještě zareaguju na pár tvých nesmyslů, ad zbytek, gramotný člověk odhalí lehce tvoje manipulace sám a udělá si obrázek, o co ti tím tendenčním výkladem jde, škoda tratit čas v téhle diskusi, kterou už stejně skoro nikdo nečte.
Takže, pro pořádek.

Na základě čeho tvrdíš, že chápu špatně smysl pojmu biblický projekt, jak víš, že ho naopak nechápeš špatně ty?

> A ty propaguješ čítanie kodifikovaného koránu, ktorým sa tieto zverstvá riadili...
Na tvojej diskusii.Sám som si stiahol kodifikovaný korán zo stránky, ktorú si uviedol na nete.Odporúčal si mi to prečítať.Rovnako si odporúčal tento preložený korán čítať aj ďalším. Nemám záujem ti to vyhľadávať v diskusii,ale je to tak.Chceš tvrdiť, že to nie je pravda ?

Překrucuješ a vytrháváš z kontextu, ta diskuse je zde a každý se může podívat, že jsem nic nepropagoval a nikomu nic nedoporučoval:
http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-8/#comment-19680

Pokud jde o tebe, napsal jsem ti asi ať si korán nejdříve přečteš, když už ho chceš řešit, abys nemluvil o něčem co sám neznáš. Byla to tedy opět jen reakce na tvoje příspěvky, nikoliv "propagování".

Pokud chceš dále obviňovat, vyhledej konkrétní diskusi o které mluvíš a cituj ji celou, bez vytrhávání z kontextu. Obviňuješ, dokaž, je to jednoduché. Vymyslet si můžeš cokoliv, buď vždy konkrétní, pokud chceš dokázat že je to tak jak tvrdíš, máš jedinou možnost, dát link na tu diskusi, o které tvrdíš že jsem tam něco propagovat. Tvrdit může každý co chce, vyhýbat se detailům a vytrhávat z kontextu je arzenál manipulátorů.

>Stačí si prečítať kodifikovaný korán a súry od Mohameda, stačí si prečítať diela historikov a expertov na korán a islam a skúmať ich dokazové materiály o islame, stačí si prečítať historické kroniky o šírení islamu z toho obdobia.Mnoho z toho som už uviedol vyššie.

Korán jsem četl, to co tvrdíš jsem tam nenašel, napiš co konkrétního máš na mysli. Tvůj návrh získat objektivní informace o islámu od křesťanských pisatelů a "vědců" je asi tak stejně smysluplný, jako návrh získat vyvážené informace o křesťanství a jeho historii z děl islámských pisatelů a historiků. Nebo získat adekvání informace o USA z děl marxistických pisálků dob SSSR a vice versa.

> Nestačí vypichnúť konkrétny príklad a z toho vyvodzovať komplexný pohĺad na problematiku. Treba brať islam komplexnejšie a potom sa ukáže niečo iné..

Brát komplexněji, týká se to i církve a křesťanství nebo je to požadavek jen ohledně islámu? Můžeš citovat moje slova, kde z té události údajně vyvozuju nějaký komplexní pohled?

> Podle některých odhadů zmasakrovali islámští mudžahedíni za posledních čtrnáct století 280 milionů lidí.

Pokud taky nenapíšeš, kolik lidí zmasakroval za posledních 14 století biblický Západ, slouží podobné tvrzení, i kdyby bylo pravdivé, jen k manipulaci v diskusi.

Přidat nový příspěvek