Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 28.03.2018

Opět jsi mi vyloudil úsměv na tváři. Jak si vysvětluješ, že, pokud se údajně bojím tvých názorů a argumentů, jsem tě dávno nesmazal v této diskusi? Nezdá se, že bys souhlasil s KSB.

Na vodaksb.eu na blacklistu nejsi, jsi na ručním schvalování. A právě jsem tě z toho seznamu odstranil. Pokud si pamatuju, za poslední měsíc dva jsi tam napsal pár jednovětných štěků, většina z nich tuším ještě i v rovině ad hominem... tedy reálně tam nediskutuješ ani se o to nepokoušíš, ale tady obviňuješ z cenzury. Kdybys napsal kvalitní příspěvek obsahující názory, bez problémů bych ho pustil, jako jsem to ostatně celou dobu dělal, kdyžs napsal něco, co nebylo jen výpad. Nehledě na to, že tvoje přítomnost na ručním schvalování byla výsledkem tvého chování v předchozích diskusích tamtéž, když jsi měl volný prostor, a kromě toho, i když jsem tě v minulosti párkrát už na ruční schvalování dal, vždy jsem ti po čase zase dal volný přístup.

> Sám si mi tu písal, ako si neželáš, aby som tu písal svoje príspevky

Ano, to bylo nicméně v konkrétní situaci, nikoliv kvůli názorům ale kvůli tvojí agitaci zde. Sám jsi dříve několikrát připustil / potvrdil, že tvým cílem zde není diskuse na základě dobré vůle, ale snaha odradit od KSB co nejvíce lidí. "Záchrana zbloudilých oveček", jaks to tehdy napsal jako svou motivaci. Jen mi není jasné, kdo rozhodl o tom, že zdejší informace jsou lež a manipulace a je třeba před nimi někoho zachraňovat. Do této role ses pasoval svévolně, čímž omezuješ svobodnou vůli ostatních, tím že je nenecháš, aby měli možnost udělali vlastní názor bez informačního tlaků podobných agitátorů, kteří považují za nutné jim "vysvětlit" co si mají myslet ještě dříve, než se s tím lidé mají možnost seznámit.

Přidat nový příspěvek