Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 27.03.2018

Pozri, Jox, chcem to zostručniť a nechcem tu písať slohové práce.
Sun Tzu som čítal.
Internet može byť opičia pracka davoelitarizmu, ale to len dovtedy, kým nezrušia alternatívne weby a nezakážu ich. Kým neblokujú e-mailovú komunikáciu, ktorá má v sebe správy z alternatívnych webov, kým nezlikvidujú osoby, čo sa podieĺajú na šírení skutočnej alternatívy pre zmenu. Iste dobre vieš, že internet nebude v budúcnosti taký free, ako doteraz.
Až sa zamedzí šírenie informácií internetom, tak sa mnoho ĺudí aj prestane zamýšlať a bude musieť zvážiť či sa postaví proti systému a systém ich utne a odreže od peňazí, v prvej fáze, neskor od slobody, možno aj života, alebo sa zaradí do rady, ako ostatní.
Teda plávať po prúde. A čo povieš, pláva vačšina s prúdom alebo proti prúdu ?
Čas práveže beriem do úvahy, zatiaľ čo ty chápeš súčasne procesy ako nemenné a násobiace sa a nechceš vidieť akcie elitárov v neprospech tohto toku.
Do tandemu s kobákmi nemožem ísť nie preto, že to moj duch nedovolí, ale preto, že vidím na čo KSB vlastne slúži a na zmenu k človeku veru nie a ani na zmenu systému.
KSB prakticky v otázkach svetonázoru alebo náboženstva rozdeľuje ľudí, vysoko uprednostňuje islam a to neobjektívne, súčasne klame o počiatkoch kresťanstva a aj o Ježišovi, rovnako ako aj o prvotnej Cirkvi, priority riadenia neriešia vobec sposob, ako elitári získali moc, udržali si ju a ako ju uplatňujú doposiaľ, chýba tam jedna mimoriadne doležitá priorita riadenia, bez ktorej nie je možné dlhodobo udržať koncepciu, a to zámerne, KSB klame v tom,že bezštruktúrne sa dá riadiť svet cez GP, čo je fakt blbosť, čo chápe každý, kto niečo v živote riadil...
Efektívne riadenie, kde existuje organizovanie, plánovanie, riadenie, kontroling, delegovanie, s určitými dátumami, tam nie je možné použiť efektívne bezštruktúrne riadenie.
KSB odvádza vinu elitárov na nezistiteľné GP, pretože údajne riadi bezštruktúrne, čím odvádza ľudí, aby poukázali na skutočných vinníkov súčasného marazmu a to je štruktúra moci 150 najbohatších rodín sveta, ktoré určujú, čo a ako sa na tomto svete deje a nie nejaké tajomné GP hierofantov...
Takže s mojím rozlíšením nie je problém.
A ty po mne chceš, aby som toto všetko v KSB zožral, inak nespejem k človečenstvu a podobne...

Jox, nie je to možné, ja používam ROZUM.

Přidat nový příspěvek