Re: Re: Re: Re: Re: názor

Jox | 27.03.2018

Argumentovat systemom "mohol by som" je to iste, ako neargumentovat. V podstate som Ti hore v mojom komentari jednoDucho popisal formu bezstrukturneho/strukturneho principu riadenia, na co nemas mat ake argumenty. Otazka cital si diela Sun Tze s poznamkami Sun Pina? Ja ano, mam ich doma a pravidelne sa k nim vraciam. Ku obom.

Internet je opicia pracka davo elitarizmu. Pretoze sa cez internet da sirit, elektronicky poslat inFORMAcia ktora nasledne bude sirena dalej, len staci zacat mat potrebu chapat.
A cim viac ludom nesedia inFORMAcie z mejnstrimu, cim su hladnejsi po pochopeni co sa s nimi deje a cim viac manipulator krici MANIPULACIA, tym viac ludi sa zamysla a dava si otazku. Naozaj je to tak, ako mi hovori h is TORi a alebo je to inak. To je druha priorita.
Ale to Ty vies, hovorime to uz dlho, no co nechces, je to, ze nechces pre stromy vidiet les. To je cele. Mechanizmus zatlkania, mechanizmus aktivneho branenia sa (alebo trolingu, co je ale iny vektor cielov, nehovorim, ze je to tak) inFORMAcii s inym celkovym vyznamom, tymto celym hovoris len jedno. Ze nechces vstupit do polytandemovej tematicky zameranej diskusie, pretoze Ti to nedovoli Tvoj Duch, aj ked Dusa (pokial netrolujes) krici a stale sa driape a vracia k tej teme.
Len to, co si pravdepodobne nevzal do uvahy pri svojom komentari je cas.
Aj z minulosti z Tvojich komentarov, chces mat vsetko hned. Okamzite. Zajtra. Inak nic nie je a neplati.
Prve priority su silne v tom, ze dokazu vplyvat na dlhodoby vyvoj procesu, no potrebuju cas. Preto Tvoja otazka, AKO "prinuti"niekto citat hrube knihy, odpoved znie, tak, ze tuto informaciu da k dispozicii sirokym masam.
Najskor budu masy literaturu ignorovat, nasledne ju budu odmietat, potom budu argumentovat proti a nakoniec sa stane, tak, ako citanie, pisanie, matematika sucastou zakladnej vybavy cloveka. A cesta ku Clovecenstvu bude otvorena.

No na to, aby toto bolo viditelne je potrebne rozlisenie. a to dostanes, pokial.... vid predchadzajuce prispevky.
Bud zdravy a vsetko dobre

Přidat nový příspěvek