Re: Re: Re: Re: Re: názor

Hox | 27.03.2018

Fakt už nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Díky za to, že jsem si nad tvým příspěvkem procvičil bránici.

Můžeš napsat tu otázku, na kterou údajně nikdo z KSB neumí odpovědět?
Jestli jsi údajně všechno už vysvětlil a vyargumentoval, proč nenapsat nějaký článek, kde všechny tyto argumenty shrneš, abys nemusel stále jen tvrdit, žes to už 100x psal? Pak by stačilo jen dát odkaz na ten článek, v každé konverzaci, a lidé by viděli, co na tvých argumentech je. Připadá mi to férovější, než stále tvrdit to co tvrdíš.

Píšeš:
> Nikde nepíšem, že ty osobne máš dosiahnúť toho, aby si ĺudia prečítali knihy KSB a prevzali riadenie.

ale o příspěvek výše jsi napsal:
> teda nevieš, ako dosiahnúť, aby dostatočné množstvo populácie prečítalo tlsté knihy KSB, získalo koncepčné poznatky a prebralo riadenie

trochu rozpor, nezdá se ti?

> Veď sa pozri na seba, ako prekrucuješ, manipuluješ

jsem zmaten, můžeš napsat v čem, zcela konkrétně?

Píšeš:
> základný rozpor hlavnej tézy KSB

údajně KSB znáš, mohl bys tedy tuto údajnou základní tezi KSB, kterou máš na mysli, zformulovat svými slovy? Aby bylo něco konkrétního, o čem by se dalo diskutovat.

Pod křesťanstvím chápeš římskokatolickou církev, vatikán a jejich Bibli, do které byly zařazeny 4 evangelia z několika set, a zbytek byl prohlášen za kacířství a likvidován? Kdo rozhodl o tom, které evangelia zařadit do bible a které ne, Bůh nebo člověk?
Není ti blbé obviňovat z antikřesťanských postojů, když tady na hlavní stránce permanentně visí odkaz na Evangelium Ježíše Krista, které má k Ježíšovu učení neporovnatelně blíže, než Bible?

> Rovnako si zodpovedný aj za klamanie a šírenie bludov o kresťanstve.

opět jsem zmaten, mohl bys jmenovitě, o čem mluvíš? Případně napiš knihu nebo článek, kde shrneš svoji argumentaci. Když nenapíšeš nic konkrétního, nejde reagovat.

Přidat nový příspěvek