Re: LIdem se nezavděčíte

anonym | 14.03.2018

I kdyby tato účelově vybraná čísla skutečně hovořila o skutečnosti, tak dle logiky "čím víc doleva tím lépe" akorát tak potvrzujete z jiného směru článek se kterým nesouhlasíte ;-)

Ve skutečnosti, kdyby nám tady nevládl STBubák ale čSSd, tak už nám sem sobotka lifruje migranty po desítkách tisíc a onu potenciální zvýšenou produkci akorát tak utratíme na jejich vyživování.

Z hlediska řízení je to celé velmi jednoduché. Je nutné mít pro synchronní sladění procesů alespoň dvě "táhla", jedno proces (zde zotročování v rámci NWO dystopie) urychluje (pravice), druhé zpomaluje (levice), takže vhodným taháním různě v různých stáŧech lze teoreticky dosáhnout toho, že klec spadne současně všude a nebude čas na odpor.
Tolik teorie, ovšem pak je tu ještě HNR a princip že věci se vyvíjejí pro všechny zúčastněné s ohledem na jejich mravní vyspělost, takže se synchronizací je vzhledem k různé duchovní úrovni v rámci evropy problém sám o sobě. A když se ještě lidé nenechají stáhnout na úroveň zrůd zaprodaných zlu, ale naopak na sobě budou pracovat směrem k lidství, tak se NWO klec akorát tak sama efektem opičí pracky sesype, nejlépe na ty kdo ji připravují, včetně jejich pod(pod)pindonosníků.. (ne?)berte si to osobně....;-) To víte, každý podle své úrovně chápání pracuje na sobě a svých blízkých, a podle nechápání na těch co ho jen využívají pro své cíle, v rozporu s jeho záklaními zájmy...

Přidat nový příspěvek