Já si jen představuji

Inspektor Spektátor | 09.03.2018

Já si jen představuji (opravdu jen konspiruji, ale ono qui bobo mě k tomu vede...), jak Soros na Fica nasadil tu "poradkyni" (v čem taková mladá dívčina může být takový odborník, že je přední poradkyní prezidenta?) co má kontakty na Ngaretu (možná ani nemusel Soros nasazovat..., a Fico do toho vlezl sám... a Soros to jen šikovně ve vhodnou chvíli využil, neb každý má hold nějakou slabinu, že...; a pak je zde další otázka, jaké že to má kontakty na Ngaretu, někde v baru se s někým seznámila popovídala, a přidala si ho na facebooku do svých přátel, a hned je z toho, že má kontakty na Ngaretu..., ale kdoví...), a nejspíš někdo ze Sorosova okolí zařídil pak tu vraždu novináře s jeho přítelkyní (oběti dle všeho vraha znali - a to "sluníčkový" novinář mohl k sobě domu klidně pustit agenta vraha se kterým se sluníčkově znal, nejspíše nějakého cizince...), s čím ona mafie asi nemá ani nic společného (k čemu by jí to bylo?)..., a pak někdo z policie a novin (možná jen někdo ze Sorosových agentů to někde lehce špitl a ono se to ujalo..., inu informační vakuum se musí něčím zaplnit...) odprezentoval veřejnosti podezření, že v tom má prsty Ngateta a Fico přes onu slečnu..., toho se chytl nějaký amatér poradce prezidenta Kisky, a něco poradil Kiskovi a ten se toho taky důvěřivě chytl a začal se nějak vyjadřovat, to popudilo Fica..., novináři vše ještě více rozvířili..., pak to ještě někdo další rozdmýchal... a Slovensko hoří!
Pamatujete, jak byl kvůli své milence domině "Janičce" (ano ta, co dřela jako kůň) odstoupen náš premiér Petr Nečas, a to asi proto, že šlo o dostavbu Temelína (zakázka za cca 500 miliard Kč), což vyhrál patrně Rosstrojatomexport (a on se v tomu duchu vyjádřil v Moskvě, což asi neměl...) a to se asi nelíbilo v USA... V tomto případě s vraždou asi jde o rozleptání Višegrádu...

Přidat nový příspěvek